Вторгнення в Україну: що це було і як буде далі. Тарас Мокляк у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

Експертиза
16.02.2022
Вторгнення в Україну: що це було і як буде далі. Тарас Мокляк у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

Гостем студії Кабінет експертів став військово-політичний оглядач, аналітик інформаційного агентства GuildHall – Тарас Мокляк. «Росіяни можуть провести цю воєнну операцію і не варто применшувати їх можливості. АЛЕ! Якою буде ціна такої операції – це інше питання. Українські збройні сили спроможні самостійно якщо не зупинити російське вторгнення, то нанести втрати, які несумісні будуть з політичним порядком денним діючої влади в Кремлі. І правління Кремля закінчиться печально з огляду на кількість трупів і на економічні санкції. Тому я переконаний, що зараз ця ціна для РФ є абсолютно неприйнятною. Коли ми читаємо дані іноземних розвідок про кількість техніки на кордонах, це фактичні дані. Але варто оцінювати не лише воєнну, але й політичну складову», – говорить Тарас Мокляк.

Гість програми дає відповіді на запитання про цілі Кремля, Мінські угоди і НАТО, нагнітання ситуації з боку США і Британії, Нормандський формат і позицію Німеччини та Франції, неформальний союз Україна-Польща-Британія, оцінку дій Зеленського та українського уряду загалом.

Нагадаємо, що Кабінет експертів руху “Всі разом!”– формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Ми створили цей канал для того, щоб комунікувати з вами про головне та актуальне, що відбувається в Україні. Щотижня канал Кабінету експертів в YouTube публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Підписуйтеся на наш канал!

Будьте завжди в курсі!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram