«Відсидітись не вдасться». Роль населення у війні. Ігор Луценко у Кабінеті експертів

Експертиза
28.10.2022
«Відсидітись не вдасться». Роль населення у війні. Ігор Луценко у Кабінеті експертів

«Війна є колосальною трагедією, і якщо відкритись їй своїми почуттями повністю, то можливо, що не кожен зможе винести її тягар…» – поділився Ігор Луценко – журналіст, громадський діяч, народний депутат VIII скликання у студії Кабінету експертів.

Ведучий програми, Руслан Кухарчук поставив питання, чи маємо ми пережити емоцію горя попри все? На що Ігор говорить, що від горя взагалі небажано тікати. «Горе потрібно перемагати! Ставати сильнішими, ніж ці страждання» – наголосив Ігор Луценко. Журналіст закликає допомагати ближнім, співчувати та головне, практикувати свою любов до батьківщини та людей. Бути готовим бачити потреби, на які громадянин України зможе відповісти.

«Хтось жертвує всім, хтось не жертвує нічим – так не піде далі» – думка, що згадується у публікаціях Ігоря та випуску Кабінету експертів. Він намагається донести українцям, що кожному, хто вважає себе громадянином України, потрібно допомагати. Шукати місце з якого можна впливати та допомагати військовим, навіть перебуваючи у Нью-Йорку. Адже для бажання та ініціативи – не так важливо місце, вік чи професія. Надважлива теза: «Відсидітись не вдасться».

Як залучити населення? Громадський діяч радить, інтегруватись до волонтерського руху. Щоб зрозуміти, що таке армія – можна бувши волонтером. Важливо, шукати ролі, які будуть підходити людині, що хоче допомагати. Прикладом є люди похилого віку, пенсіонери, які не мають багато фінансів, здоров’я. Але вони чергують на відеокамері, спостерігаючи що відбувається. І якщо бачать, щось підозріле – повідомляють. І це вже є вкладом у спільну перемогу.

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!” Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проєктів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Підписуйтеся на наш канал!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram