Університети у США: чому так дорого і як працюють? Роман Шеремета у КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ

Експертиза
13.07.2023
Університети у США: чому так дорого і як працюють? Роман Шеремета у КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВ

«Принцип вищої освіти в Америці побудований на свободі та конкуренції», – розповідає Роман Шеремета у Кабінеті експертів.
Що таке американська освіта? Чи дійсно вона заслуговує вважатись кращою та у чому її різниця від української? Говоримо та аналізуємо у новому випуску аналітичного центру Кабінет експертів. 

Про вищу освіту у Сполучених Штатах Америки (США) говорили у новому випуску з економістом та ректором – засновником American University Kyiv. Роман має 20-річний досвід викладання в університеті у Штатах. Відповідно до свого досвіду він дає відповіді на питання, які зараз цікавлять чимало студентів. Адже зараз починається період вступних кампаній для майбутніх студентів.

Експерт зазначив цікавий факт, що випускники Вишів вкладають у них навіть після закінчення навчання. Тобто мовою українців – донатять. Така культура  розвинена серед молоді, що стало абсолютно звичною та поширеною практикою.

Також торкнулись теми вартості навчання, що є не менш важливим чинником для вступу. Економіст озвучив орієнтовні суми для навчання у потужних американських університетах. Вартість може сягати від 20 і до 50 тисяч доларів. Проте є вагомі аргументи чому все-таки варто заплатити таку ціну питання. Гість аргументує все тим, що після закінчення навчання випускники мають яскраві переваги. Про які саме переваги йдеться, дивіться у новому випуску Кабінет експертів.

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram