Чи може існувати монархія в Україні? Едуард Юрченко у Кабінеті експертів

Експертиза
17.10.2022
Чи може існувати монархія в Україні? Едуард Юрченко у Кабінеті експертів

Наскільки Україна підходить під монархічний настрій та чи може існувати монархія в Україні? Розберемо тему разом у студії Кабінету експертів з Едуардом Юрченком – кандидатом філософських наук та політичним філософом.

Наш психотип, козацтво та славний дух нації – в цьому живе український народ. Дух нації не можна якось спробувати на дотик чи намацати, хіба що відчути, це явище існує в Україні. Також відсутність династій є певною проблемою для створення монархічного устрою. Експерт Едуард Юрченко вірить у монархічне майбутнє України, попри вищезазначені чинники.

Натомість британська монархічна система містить в собі баланс між різними суб’єктами політичного впливу. Існують аристократичні кола, професійні політики поділені на клани, олігархи європейського та американського зразка, населення з високим рівнем політичної культури, окрім королівської родини. «Найсильнішим гравцем у цій системі, безумовно, є королівська родина», – говорить Едуард Юрченко. Також, зазначає, що для такої системи значним плюсом є більша закритість країни, задля її нормального функціонування.

Про те, чи можна надати народам право брати участь у політичних процесах зі збереженням монархічних правил та британську розвідку дивіться у випуску з Едуардом Юрченком.

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!” Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проєктів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

 

Підписуйтеся на наш канал!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram