“Ампутацій було б менше, якби…” Правда про фронтову медицину та поранених бійців. Оксана Корчинська

Експертиза
06.12.2023
“Ампутацій було б менше, якби…” Правда про фронтову медицину та поранених бійців. Оксана Корчинська

«Я була в шоці. Волонтери зібрали 1 тонну необхідних мені ліків за добу», – розповідає у новому випуску Кабінет експертів Оксана Корчинська, координатор фронтових стабілізаційних пунктів.

Також пані Оксана – український громадський діяч та волонтер. До війни була народним депутатом 8 скликання. У бесіді розповіла як застала війну та які дивовижні люди траплялись у перші дні війни. Вона розповідає, що у її команді було багато освічених професіоналів з самих різних сфер суспільства. «У мене на стабпункті було 4 кандидати наук», – зазначає вона.

У студії вона розповідає, яка динаміка наразі на фронті та як відбувається евакуація поранених. Також чи достатньо забезпечені військові? “Все так само. За півтора року командування медичних сил не взяло на себе відповідальність щодо забезпечення саме фронтових стабілізаційних пунктів. Ще прифронтові зони більш-менш забезпечуються на від 30 до 50 відсотків”, – зазначає гостя.

Дивіться у програмі про “небезкінечних” добровольців, кому потрібні джипи на фронті та чи бувають ампутації, які необов’язково робити? Про це все і більше у новому випуску Кабінет експертів.

Нагадаємо, що Кабінет експертів – це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram