«Всі разом!» створює відкритий онлайн-реєстр дискваліфікованих політиків і держслужбовців!

Актуально
11.04.2020
«Всі разом!» створює відкритий онлайн-реєстр дискваліфікованих політиків і держслужбовців!

     ДИСКВАЛІФІКОВАНІ!

    Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

    Ми всі разом створюємо відкритий онлайн-реєстр дискваліфікованих політиків і держслужбовців!

   ЗА ЩО?

За публічні висловлювання та за публічні дії, які містять ознаки наступного:

– нетолерантне чи вороже ставлення до традиційних природних цінностей та інституту сім’ї (подружжя, батьківства, материнства, дитинства);

– підтримка заходів, спрямованих на пропаганду антисімейних та неприродних ідей (ЛГБТ, аборти, чайлд-фрі тощо)

– свідоме та систематичне просування гендерної концепції у політичний, законодавчий і суспільний дискурс.

     ХТО?

Особи, які покликані виконувати функції держави або діяти в інтересах виборців. Таким чином під цей критерій потрапляють дві категорії:

Політичні діячі. Вони представляють інтереси своїх виборців і повинні виконувати свої обов’язки в інтересах українських громадян і сімей.

Державні службовці. Вони виконують функції держави та отримують заробітну плату за рахунок платників податків – українських громадян і українських сімей.

Йдеться як про загальнодержавний, так і про місцевий рівні.

    ЯК ВИЙТИ ЗІ СПИСКУ?

Публічно принести вибачення перед українським народом за відповідні слова та дії.

    НАВІЩО ЦЕ?

Щоб українські громадяни та українські виборці мали повноту інформації, могли контролювати діяльність представників органів владита максимально усвідомлено ухвалювати рішення під час місцевих і загальнодержавних виборів.

     ЧИ ЦІКАВИТЬ ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ?

Ні! Недемонстроване особисте життя не представляє інтересу. Беруться до уваги лише публічні дії, демонстративні акти та публічні висловлювання.

     ДИСКВАЛІФІКУЄМО РАЗОМ!

Якщо у вас є інформація про політичного діяча чи державного службовця, який підпадає під зазначені критерії для дискваліфікації, будь ласка заповніть ФОРМУ, або надішліть фактологічні інформацію на адресу електронної пошти: Law@vsirazom.ua

     Просимо зазначити наступні відомості про особу, запропоновану для дискваліфікації:

– Прізвище, ім’я

– Посада (на момент події та нинішня)

– Опис події (дата, обставини, посилання, коментарі)

– Файли з доказами (документи, фото, скріншоти – до 5 файлів, до 3 мБ кожний)

ЗРАЗОК

Ім’я і прізвище: Ірина Геращенко

Посада: з 14 квітня 2016 — перший заступник голови Верховної Ради України. Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (2014—2019). ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”. З 31 травня 2019 – обрана у президію та центральну політраду партії «Європейська Солідарність». Народний депутат України.

Опис події (дата, обставини, деталі):
1. Систематично впроваджує термінологію «сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність» до проекту Трудового кодексу України; наполягає на ратифікації Стамбульської конвенції, а також на прийнятті проекту закону № 5294 «Про запобігання та протидію домашньому насильству». 15 листопада 2015 року на пленарному засіданні ВРУ вперше зачитала проект своєї поправки в Трудовий кодекс, який забороняє “будь-яку дискримінацію у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівних прав та можливостей, пряме або непряме обмеження прав залежно від раси, політичних, релігійних або інших переконань, гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації”.
Посилання: https://www.obozrevatel.com/society/73695-gender-i-seksualnaya-orientatsiya-rada-vzyalas-za-problemu-domashnego-nasiliya-v-ukraine.htm
2. На засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 11.04.2017 року виступила доповідачем, де наголошувала на зобов’язаннях України перед Європейським Союзом і необхідності внесення гендерної термінології в проект Трудового кодексу України.
Посилання: http://love-contra.org/index.php/expert/issue/1457/
https://www.unian.ua/politics/1872311-obgovorennya-proektu-trudovogo-kodeksu-proyshlo-zi-skandalami-cherez-popravki-pro-zahist-prav-lgbt-video.html
3. Назвала «парламентським талібаном» та «мракобісами» тих депутатів, які виступають проти внесення словосполучення «сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність» до проекту Трудового кодексу.
Посилання: https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko

Файли з доказами

ЗРАЗОК

Ім’я і прізвище: Максим Нефьодов

Посада (на момент події та нинішня):
2015—2019 — перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, ідеолог системи ProZorro. До призначення в уряд працював керуючим партнером у російській компанії IconPrivateEquity. З липня 2019 — голова Державної митної служби.

Опис події (дата, обставини, деталі):
Брав особисту участь у двох київських «гей-парадах». Поділився своїми враженнями після цієї події, яка пройшов 18 червня 2017 року: «Це було круто і весело! Купа прикольних людей, плакати і шоу, платформи і музика. Дякую Національній поліції України за зразкову організацію. Хлопці, вибачте, що ви були змушені стояти в обладунках на спеці, переконаний, що за кілька років це буде просто шоу для всіх, як у всіх столицях Європи, і потреби в мурах не буде! Права людини понад усе».
Також він виклав на своїй сторінці в ФБ кілька фотографій з «Маршу рівності», в якому він взяв участь.

Корисні посилання та коментарі
https://ua.censor.net.ua/p444584
https://www.facebook.com/max.nefyodov

Файли з доказами

ЦИТАТИ ІЗ ЗАКОНОДАВСТВА:

  • Закон України “Про державну службу”, ст. 1: «Державний службовець – громадянин України, який займає посаду державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті) (далі – державний орган), одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов’язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби».
  • Закон України “Про статус народного депутата України”, ст. 7: «Народний депутат відповідальний за свою депутатську діяльність перед Українським народом як уповноважений ним представник у Верховній Раді України».
  • Закон України “Про статус народного депутата України”, ст. 24: «Народний депутат зобов’язаний дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави».
  • Закон України “Про статус депутатів місцевих рад”, ст.2: «Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування».

Ми всі разом створюємо відкритий онлайн-реєстр дискваліфікованих політиків і держслужбовців!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram