Переселенців на першому бізнес-форумі заохочували відкривати власну справу

Актуально
21.03.2016

У Києві 11 березня відбувся перший бізнес-форум для переселенців. У ньому взяли участь представники громадських та міжнародних організацій. Мета – заохотити та змотивувати переселенців відкривати власний бізнес. Також розповідали алгоритм відкриття своєї справи.

“Бізнес-форум для переселенців: розвиток підприємництва” був організований громадською організацією “Крим SOS”. Один із організаторів Бенджамін Лонг, заступник постійного представника Офісу ініціатив перехідного періоду в Україні, сказав про цілі заходу: “Цей форум створений для того, щоб люди могли зрозуміти, побачити можливості, які вони мають, і почали приносити користь у тому суспільстві, де живуть“.

biznes_forum_2016Близько 150 переселенців відвідали форум і надихнулись. «Попри те, що багато хто зараз живе на копійки, варто не падати духом і розвивати підприємницький хист у людей», – переконливо говорить Михайло Мартинов, мер окупованого Вуглегірська, нині координатор проектів «Всі разом!». Чоловік, який сам пройшов крізь такі ж труднощі переконаний, що треба ніколи не опускати рук.
Зараз він очолює кілька проектів соціального спрямування, проводить Сіті Інкубатори у різних містах України – проекти підготовки людей з підприємницькими задатками. Михайло стурбований тим, що держава знаходиться осторонь і запропонував учасникам форуму організувати групу експертів, які б змогли підготувати та запропонувати уряду державну програму для розвитку бізнесу в Україні для переселенців.

biznes-forum
На одноденному форумі бізнес-тренери поділилися практичним досвідом, а міжнародні організації розповіли які програми вже реалізовані. В другій частині успішні бізнесмени-переселенці поділилися своїм позитивним досвідом у підприємництві.
По закінченні форуму прийняли резолюцію, яка включила в себе три пункти:
– співпраця між організаціями, які проводять програми підтримки внутрішньо переміщених осіб;
– співпраця між переселенцями-бізнесменами;
– рекомендації до розробки програм самозайнятості переселенців-бізнесменів.

martinov

Михайло Мартинов

Михайло Мартинов також підтвердив готовність громадянського рух «Всі разом!» допомагати переселенцям реалізовуватися. В майбутньому вони готові приймати на свої тренінги, зустрічі та круглі столи зацікавлених в підприємництві переселенців. Організатори Великих Самітів по містах допомагатимуть в розвитку населення і зрості підприємництва, адже, за їхніми словами, це призведе до позитивного перетворення  України.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram