Відбулася зустріч резидентів Кабінету експертів з народними депутатами

Актуально
11.10.2019
Відбулася зустріч резидентів Кабінету експертів з народними депутатами

9 та 10 жовтня відбулися зустрічі резидентів Кабінету експертів руху “Всі разом!” з депутатами Верховної Ради України. У зустрічах взяли участь Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, Елеонора Дібрівна – юрист руху “Всі разом!” і Віталій Виноградов – член правління руху “Всі разом!”.

Під час зустрічі презентували Кабінет експертів. У бесіді із Василем Моканом, який є Головою підкомітету з питань національно-патріотичного виховання, наголосили, що підготовка до подружнього життя і відповідального батьківства має стати ключовим приорітетом державної молодіжної політики. А також йщдлся про сімейну політику, яка повинна бути приорітетним напрямком державної політики.

Під час спілкування із народним депутатом Неллі Яковлєвою, заступницею Голови комітету з прав людини, говорили про те, що  захист прав батьків, матерів та дітей є на порядку денному діяльності українського парламенту. Нагадали гасла всеукраїнського сімейного руху “Права людини – права родини”.

Нагадаємо, Кабінет експертів – формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Це формат для інтелектуальних комунікації, обміну досвідом і напрацювання проектів і рішень.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram