Депутатів у Греції, які голосували за легалізацію “лгбт-шлюбів”, відлучили від церкви

Актуально
26.02.2024
Депутатів у Греції, які голосували за легалізацію “лгбт-шлюбів”, відлучили від церкви

У Греції, 22 лютого Митрополит Пірейський, ієрарх Елладської Православної Церкви Серафим разом з іншими священиками ухвалили резолюцію. У ній йдеться про відлучення від церкви грецьких політиків, які попередньо, 15 лютого проголосували за легалізацію одностатевих шлюбів.

Зустріч була на тему: «Робота з наслідками голосування закону про «шлюб» осіб однієї статі». Як повідомляє romfea.gr. в опублікованому тексті резолюції, митрополит Серафим сприйняв легалізацію так званих «лгбт-шлюбів», як перевернення людської онтології, фізіології та реалізації. А також вважаючи дану ідеологію, як протилежну для перебудови християнської доктрини, моралі та культури.

У постанові зазначають: «Прийняття вищезазначеного закону нашим Національним Парламентом змінює та спотворює антропологію та фізіологію Божого Творіння. Ми вважаємо це, блюзнірською спробою анулювати божественний Закон».

Учасники духовенства говорять, що вважають депутатів, які голосували «за» – співучасниками основного зла. На їхню думку, це погіршує роботу спасіння та євангельської звістки, що внаслідок, може привести навіть до скасування діяльності Церкви.

Визнаючи небезпеку впровадження «одностатевих шлюбів» для суспільства, Президенти Церковних рад та адміністративних комітетів Священної єпархії відлучили депутатів від церкви. Вони зазначили, що відновитись буде можливо лише після скасування ганебного закону.

Раніше, митрополит Серафим вже був відомий своїми висловами: «Гомосексуальність – це відхилення від людської сексуальності, яка є чимось священним. Справжньої гомосексуальності не існує, це лише вдавання».

Нагадаємо, що 15 лютого 2024 року Парламент Греції схвалив законопроєкт, що дозволяє одностатеві шлюби. Документ підтримали 176 із 300 депутатів. Попередньо, у 2015 році у країні дозволили цивільне партнерство між одностатевими парами, яке наразі хочуть легалізувати й в Україні.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram