2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

15 травня
Хода «Міцна сім’я – міцна Україна»
Бердичів, Житомирська обл.

Свято родини у Бердичеві запам’яталося містянам не лише урочистою ходою, але і пошановуванням багатодітних матусь міста. Розпочалося усе на площі Соборній біля пам’ятника Шевченку. Там вишикувалася колона учасників маршу, яка потім пройшла до площі Центральної. Люди тримали в руках транспаранти із гаслами «Любов до Батьківщини починається з родини», «Без сім’ї немає щастя на землі», «Бог – дизайнер сім’ї», «Захисти родину – збережи Україну» та інші. В руках бердичівлян було багато жовто-блакитних кульок.

На Центральній площі святкові заходи відкрив міський голова Сергій Орлюк. Він сказав: «Сьогодні ми з вами відзначаємо Міжнародний день сім’ї – день наших з Вами родин. Я хочу, щоб кожен з нас пам’ятав: сім’я – найважливіше! Бережіть сімейний вогник, свої рідних. Нехай у кожній сім’ї буде непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода, а це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї».
Там же, на сцені відзначили трьох матерів-героїнь, яким вручили подарунки. Посадовці говорили про важливість збереження материнства, дитинства та батьківства. Потім розпочався святковий концерт із живим звуком. А паралельно на площі розмістилися зони для дітей та сімей: надувні батути та гірки, фотозони, спортивні змагання, майстер-класи та інше.

16 травня, 7 серпня
Хода та фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Новоград-Волинський, Житомирська обл.

Колона для маршу за сім’ю 16 травня вишикувалася на площі Лесі Українки та пройшла у супроводі муніципального духового оркестру до Парку культури та відпочинку. Там гостей чекав концерт, а малечу розважали аніматори, наносився аквагрим, роздавалися брендовані кульки та магніти «Всі разом за сім’ю!»
Зі сцени лунали виступи депутатів та посадовців із міської ради, які всіляко підтримували ідею збереження інституту природної родини в Україні. Також на сцені пройшло нагородження переможців фотоконкурсу “Щасливі моменти моєї родини”. Сім’ї отримали подарунки та подяки за участь у конкурсі. Серед номінацій були такі: “Миттєвості сімейного щастя”, “Нас багато в мами й тата”, “Всім вишиванкам вишиванка”. Для любителів спорту організатори зробили сімейну спортивну естафету. Там також відзначили переможців.

А у серпні новоградці долучилися до фестивального містечка та концертної програми. Свято розпочалося 7 серпня о 13:00 біля славнозвісних руїн Звягельської фортеці. Сцена поєднала понад сотню учасників програми, віком від 5 до 77 років. Там були вокальні виступи, художнє читання, пілонний подіум, хореографія, інструментальна музика і хорове мистецтво.

На території фестивалю організатори встановили різні атракціони, майстер-класи, локації сімейного відпочинку та розваги. Аніматори розважали малечу іграми та мильно-бульбашковим шоу. Трохи далі грали в шахи, стрибали на височих батутах та гірках, малювали аквагрим, каталися на дитячому потязі. Усе це проходило в невимушеній святковій атмосфері під поїдання попкорну, шашлика та кави.

А на останок понад три години тривав вечірній концерт, який зібрав біля сцени сотні родин. Організатором заходу виступив БФ «Сім’я» за підтримки міської ради та управлінню у справах сім’ї, молоді та фізичної культури у Новограді-Волинському. Рух «Всі разом!» забезпечив банери для сцени свята.