2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

16 травня
Мурал «Тато, мама, діти – України квіти», Хода на захист життя та сім’ї, Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Хмельницький, Хмельницька обл.

У Хмельницькому святкування Дня сім’ї розпочалося ще задовго до завітної дати. Адже перед цим йшли роботи по підготовці просімейного муралу. Спільно із навчальними закладами – будівельними та художніми, просімейним активістам вдалося створити мурал на фасаді літнього театру в центрі парку Чекмана. Загальна площа малюнків понад 200 м2.

Саме цей театр в парку став сценою сімейного фестивалю цього року. Проте святкування 15 травня розпочалося із ходи на захист життя і сім’ї, в якій взяли участь також і представники громадських та релігійних організацій, високопосадовці з міської та обласної рад. Колона розтягнулася на кілометр. Супроводжувала ходу патрульна поліція. Люди тримали в руках просімейні транспаранти, які нагадували про цінність природної сім’ї. Кінцевою точкою маршу став парк імені Чекмана – саме там пройшов концерт та фестиваль.

Гостей чекали понад десяток локацій: подружнє консультування, допомога ветеранам ООС від капеланських організацій, сімейний психолог, турнір по стрітболу та флорболу, сімейне кафе та фотозони. Для молоді організували квест у парку на сімейну тематику.

Організатори наголошують, що для реалізації усіх заходів важливою стала підтримка міської ради і міського голови Олександра Симчишина.

16 травня
Хода «Всі разом за сім’ю!»
Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

Просімейна подія у Кам’янці-Подільському об’єднала навколо себе різні християнські конфесії. Приємністю організаторам стало те, що до маршу долучився і міський голова Михайло Посітко. Він у виступі наголосив на важливості захисту сімейних цінностей та подякував організаторам за свято.

Хода розпочалася на площі Соборній біля міської ради, закінчилася у центрі Старого Міста. Це об’єднало сучасний та історичний центри Кам’янця. Учасників було понад тисячу, проте усі дотримувалися санітарних норм для непоширення вірусу. Супроводжувала колону поліція.

Свято продовжилося концертом та спільною молитвою за сім’ї, подружжя, за місто Кам’янець-Подільський. На сцені виступали дитячі та молодіжні колективи, а територію заходу прикрашали яскраві фотозони та фотовиставки. Одну із таких величезних фотозон забезпечив офіс руху «Всі разом!» Захід організований Духовною Радою християнських церков міста за сприяння депутатів та міської ради.