2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

1 червня
Фестиваль для дітей та батьків
Херсон, Херсонська обл.

У Херсонському міському парку пройшло свято для дітей та батьків. Розважальна програма була наповнена конкурсами та естафетами, запальними і веселими флешмобами, творчим майстер- класом та активними ігровими станціями, батутами. Під час святкового концерту талановиті діти демонстрували свої вокальні дані.

«Це свято вкотре нагадало усім дорослим, що, без сумніву, діти потребують нашого піклування й любові щодня, а також про необхідність об’єднувати зусилля заради яскравого дитинства і достойного майбутнього маленьких громадян», – говорять організатори БФ «Віднова плюс» та ГО «Древо».

30 травня
Свято сім’ї
Приозерне, Херсонська обл.

У селищі Приозерне Херсонської області пройшло сімейне свято. Біля Будинку культури зібралися жителі селища та гості із області. На імпровізованій сцені виступали різні колективи, діток нагороджували подарунками, а також розігрувалися подарункові квитки на виставу у театр.

12 червня
Авто- та велопробіг, фестиваль «Міцна родина – щаслива Україна»
Каховка, Херсонська обл.

Каховка, що на Херсонщині, об’єдналася для проведення широкомасштабного свята для сімей. Напередодні заходу впровдож місяця проходили різні просімейні акції та круглі столи, а святковий вуличний фестиваль із авто- та велопробігом став заключним етапом утвердження незмінного гасла «Міцна родина – щаслива Україна».

На площі Трудової Слави у Каховці 12 червня було дуже людно. Саме там розмістилися локації та сцена із святковим концертом команди “Destiny”. Дітей розважали яскраві клоуни, ляльковий театр, рукоділля, надувні батути та гірки.

Прикрашали територію також зони для відпочинку сімей. Окрім вечірнього концерту, працювала денна сцена із виступами дітей та підлітків, нагородженням багатодітних родин.

Того ж дня зранку центральними вулицями міста проїхали колона велосипедистів та автомобілів із яскравими прапорами та символікою. Вони засвідчили: сім’я – понад усе і таким способом нагадали жителям та гостям міста, що незабаром пройде фестиваль. А ще раніше цілого впродовж місяця було проведено декілька заходів: круглий стіл за участі представників влади та громадськості міста, флешмоб на підтримку сім’ї тощо.

Для організації та проведення свята об’єдналися різні церкви Каховки, а також ГО «Таврійські родини. Загалом фестиваль відвідало понад 3 тисячі учасників.

10 липня
Фестиваль “Всі разом за сім’ю!”
Скадовськ, Херсонська обл.

На Херсонщині у Скадовську жителів та гостей міста чекав 10 липня справжній яскравий масштабний фестиваль. На площі розгорнулися різні локації для дітей, підлітків та дорослих.

Там малеча виготовляла різні вироби на майстер-класах з рукоділля, грала у настільні ігри, малювала та розфарбовувала картинки. Хлопчаки змагалися у командному перетягуванні канату та звання найсильніший.

Тим часом на сцені гостей фестивалю радували вокальними виступами дитячі та підліткові колективи, трубач, а хедлайнером стала відома співачка Оксамита. Із привітальними словами до гостей зверталися організатори та представники мерії. Впродовж усього свята проходив ярмарок, де можна було придбати смаколики та напої. Усі вилучені кошти передані на лікування підлітка Єгора Краснова.

Прикрашала свято яскрава велика фотозона “Всі разом за сім’ю!” Сцена також була яскравою та мала просімейні гасла: “Є родина – є країна!” та “Мама, тато, діти – України квіти”. Напередодні заходу офіс руху “Всі разом!” надіслав організаторам магніти, прапори та транспаранти “Всі разом за сім’ю!”