2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

16 травня
Акція SuperFamily
Луцьк, Волинська обл.

У парку Лесі Українки «Луцька Венеція» пройшла нестрандартна просімейна акція.

Організатори зробили основний акцент на спілкування всередині сім’ї. Загалом було чотири спеціально облаштованих локації із певними темами: Теплі Сімейні Діалоги; Ділові Сімейні Наради; Реальні Сімейні Мрії; Сучасні Сімейні Традиції.

Особливістю цих локацій було і те, що спілкуватися могли не лише чоловік із дружиною, але тато-син, тато-донька, мама-син, мама-донька. Щоб процес комунікації налагодити та допомогти родинам розкритися, організатори підготували попередньо підказку – запитання, які можна обговорювати.

18 липня
Хода на захист сім’ї
Ковель, Волинська обл.

У Ковелі пройшла масштабна хода за сімейні цінності, яка об’єднала в оргкомітеті представників усіх християнських церков та конфесій. Очолили колону діти та підлітки, які тримали у руках плакат «Тато, мама, я – щаслива сім’я!». До участі долучилися і люди з інвалідністю – вони їхали в колоні на візках. Періодично під час маршу лунали гасла: «Є родина – є країна!», “Діти – це Боже благословіння”, “Чужих дітей не буває”.

Після цього на центральній площі міста пройшов святковий концерт. Там грав духовний оркестр, а із вітальними словами виступали представники різних організацій та священники. «Ми вболіваємо, щоб наша країна мала щасливі здорові сім’ї!», – говорять організатори. І додають, що здорова родина, створена на основі шлюбу чоловіка і жінки, – це скарб України.