2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

11 липня
Свято родини
Тернопіль, Тернопільська обл.

В Тернополі пройшов масштабний сімейний фестиваль під егідою голови обласної ради – Михайла Головко. Чиновник публічно на сцені озвучив свою просімейну позицію, нагородив родини за плекання сімейних цінностей та саме він ініціював підтримку інституту сім’ї на обласному рівні.

Родинне свято на Співочому полі у парку «Національного відродження» розпочалося із молитви «Отче наш». До організації події долучилися різні християнські організації та місцева влада. У такому тандемі свято виглядало досить гармонійно та природньо.

Для гостей співала Оксана Білозір, на сцені виступали різні дитячі та дорослі колективи із співами і танцями. Діти отримали у подарунок повітряні кульки. А кожен охочий міг зробити пам’ятне фото біля великої фотозони, виконаної у національних кольорах.

8 серпня
Свято сім’ї
Шумськ, Тернопільська обл.

У міському парку Шумська у неділю з обіду розгорнувся сімейний фестиваль. Там ще здалеку майоріли яскраві фотозони та лунала весела музика про сім’ю. Діти розважалися на батутах та гірках, їли безкоштовну солодку вату, змагалися у конкурсах та отримували призи у вікторинах. Родини фотографувалися на пам’ять про цей день біля яскравих фотозон, яких було розміщено на території фестивалю кілька штук.

Хедлайнером свята виступив відомий дитячий гурт «Нотки», який радував учасників заходу своїм вокалом. Діти із задоволенням підспівували вокалістам популярні хіти. Організатором свята виступила церква «Світло життя», проте підтримати організаторів прийшли і пастори з інших церков міста. Вони привітали учасників свята та побажали працювати над щастям своїх сімей.