2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

19 червня
Автопробіг, Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Конотоп, Сумська обл.

Фестиваль «Всі разом за сім’ю!» у Конотопі вмістив в одному дні автопробіг в усіх районах міста, марш за сім’ю, фестивальні локації, концерт і охопив понад 5 тисяч учасників! Колона, яка крокувала у марші, майоріла яскравими зеленими брендованими кульками «Всі разом за сім’ю!», транспарантами, прапорцями. Усіх волонтерів позначили брендованими кепками та захисними масками. Дійшовши до центральної площі, організатори урочисто перерізали стрічку і відкрили фестивальне містечко.

Площу умовно розділили на дві зони: інформаційно-просвітницькі локації та ігрова частина із квестами. Дітям безкоштовно роздавали солодку вату та попкорн, розігрували призи. До свята долучилася локація Супертата із Сум, а також зробили і локацію Супермама.

До Дня батька, на фестивалі діти і дорослі писали лист до тата або до мами. Популярною була зона «5 мов любові», яка слугувала для перезавантаження подружніх стосунків, зближення та фокусувала увагу на потребах одне одного.
Концертну частину фестивалю «Всі разом за сім’ю!» у Конотопі забезпечив Антон Копитін. По території усього фестивалю розмістили кілька великих яскравих фотозон. Одна із них – гігантська кількаметрова Біблія. Фотографуватися можна було із різних сторін цієї фотозони. Виготовлення забезпечив рух «Всі разом!»

25 липня
Фестиваль сім’ї
Суми, Сумська обл.

На березі річки Псел у Сумах розмістилося сімейне фестивальне містечко. Там у неділю, 25 липня, зібралися родини з дітьми і молодь для участі у святі. Малечі пропонували розважатися на безкоштовних батутах та гірках, переглядати дитячу анімацію, брати участь у різних конкурсах. А для подружь та пар проводилися міні-тренінги «Мистецтво бути щасливою сім’єю». Там пари дізнавалися таємниці щасливого шлюбу.

А для любителів спорту організатори провели майстер-клас «Живи танцюючи» та влаштували катання на байдарках. А кульмінацією став перегляд фільму просто неба на великому екрані. Після активного дня учасники фестивалю були раді відпочити у приємній атмосфері сімейного кіно.