2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

15 травня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Костопіль, Рівненська обл.

Такого фестивалю костопільчани ще не бачили! Близько трьох тисяч учасників долучилося у невеличкому містечку до свята. Почалося все на площі Шевченка із «розігріву»: дітям роздавали солодку вату, також працювали батути та надувні гірки. Через дві години дійство стало більш динамічним – на фестиваль торжественно в’їхали мотобайки з прапорами «Всі разом за сім’ю!». На байках каталися діти, фотографувалися дорослі.

Офіційне відкриття свята ознаменували виступом духового оркестру із Рівного. І сцена «ожила»: 32 номери від Будинку школяра та Будинку культури, також виступав гурт «Нотки».

Локації пропонували рукоділля, конкурс малюнка, естафети, вікторини. Було і нагородження переможців. Гостям та виконавцям дарували брендовані екосумки «Всі разом за сім’ю!» А переможцям у конкурсах брендований чай та блокноти «Всі разом за сім’ю!»

Ввечері пройшло романтичне побачення для подружніх пар просто неба. Організатори створили спеціальні умови та атмосферу для спілкування. А приємним бонусом стали смаколики на столах під час вечору.

2 червня
Фестиваль для дітей та сімей
Рівне, Рівненська обл.

У Рівному прямо на Майдані Незалежності помісна церква організувала свято для дітей та їх батьків. Малеча могла безкоштовно розважатися на батутах та гірках, їла солодку вату та попкорн. На останок для усіх присутніх гостей організатори провели біблійний урок із наочними предметами. На території було багато фотозон та грала фонова музика. Приємну атмосферу додавали привітні волонтери та доповнював дитячий сміх. Свято організувала церква «Христос є відповідь».

8 липня
День родини
Вараш, Рівненська обл.

Площа біля стадіону Ізотоп у Вараші наповнилася дитячим сміхом, обіймами подружжя, веселою музикою та гаслами “Міцна родина – сильна Україна”. Саме там, о 17:00 розпочалося святкування Дня родини. Для дітей встановили надувні батути та гірки, обладнали дитячі майданчики, локації для руколілля, проводили малювання на асфальті.

Трохи далі розмістилися спортивні локації із перетягуванням канату та інші. Долучилася до заходу і національна поліція та пожежна служба – вони встановили свої локації.

Організатори пригощали безкоштовно гостей свята лимонадом, мохіто, різними смаколиками, розігрували подарунки. На сцені виступали із промовами священники, держслужбовці, представники міської ради.

Спеціально для свята організатори виготовили великий банер-фотозону із утвердженням пріорітету розвитку інстуту сім’ї в Україні та плекання сімейних цінностей у суспільстві. Окремо була зона із надписом “Сім’я для мене – це…” і кожен охочий міг вписати свою асоціацію. Найчастіша асоціація із словом “родина” у жителів Вараша – це “радість” та “любов”. Після концертної частини та локацій, гостей чекала ще одна частина свята – перегляд фільму “Вогнетривкий” просто неба. Організаторами свята виступили церкви міста та міська рада.