2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

16 травня
Фестиваль сім’ї «Міцна родина – сильна Україна»
Львів, Львівська обл.

Місто Лева вкотре долучилося до марафону вуличних сімейних заходів та провело дві події: вуличну та наукову. Фестиваль та концерт пройшов біля пам’ятника Франку, а науково-практичний семінар “Сімейна політика в Україні: стан та перспективи” у Патріаршому домі.

Вуличний захід зібрав родини із малечою та багато молоді. Гостей радувала концертна програма, виступи дитячих колективів, інструментальна музика. Поряд проходили сімейні естафети, ігри, вікторини, майстер-класи. А об’єднала усіх спільна молитва за місто та сім’ї в ньому, яка пролунала зі сцени заходу.

8 липня
«Всі разом за сім’ю!»
Стрий, Львівська обл.

У Стрию сімейний захід “Всі разом за сім’ю!” об’єднав різні культурні процеси. Святкування проходило на території Центральної дитячої бібліотеки імені В.Стефаника. До свята долучилася майстриня Віта Луців із Стрийського вищого художнього професійного училища. Вона проводила для діток майтер-клас із витинання. Співорганізатором заходу стала депутат районної ради Марія Ходовицька.

Розпочався захід у стінах бібліотеки із виготовлення родинного дерева. Там діти могли у такий спосіб проявити пошану для своїх батьків, дідусів та бабусь. Святкування проводовжилося у вуличному форматі, де на малечу чекали майстер-класи із рукоділля, витинання та спортивні розминки. Усі виготовлені дитячими руками вироби, малята присвячують своїм родинам та подарують батькам.

Усе це проходило на фоні розвішеного банера та прапора “Всі разом за сім’ю!”, які слугували і фотозоною заходу. Також учасники події отримали брендовані просімейні магніти, надіслані напередодні свята офісом “Всі разом!”