2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

5-6 червня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Київ, Київська обл.

Музей просто неба Пирогів став місцем проведення чергового сімейного фестивалю «Всі разом за сім’ю!». Органічне поєднання романтики українського національного колориту з любов’ю до сім’ї та рідних подарувало киянам та гостям столиці неймовірно яскраве свято. Тисячі подружніх пар із дітками, а також молодь та люди старшого віку мали чудову можливість відвідати десятки локацій сімейного сервісу, порозважатися на дитячих та спортивних майданчиках, або просто відпочити на зеленій траві перед сценою, спостерігаючи видовищну програму концерту. А ввечері насолодитися співом хедлайнерів фестивалю Тоні Матвієнко, Ігоря Грохоцького, Олега Собчука та гурту СКАЙ.

Фестиваль розпочався маршем 700 костюмованих учасників під духовий оркестр Управління Державної служби надзвичайних ситуацій. Денна сцена була наповнена вокальними та танцювальними виступами, а також нагородженнями багатодітних родин, зверненнями священників та проголошенням сімейних цінностей.
Для учасників фестивалю функціонувало понад три десятки різноманітних локацій. Майстер-клас по виготовленню суші, аероплани в оригінальний розмір, малювання, спортивні локації, гірки та батути, мотузковий парк, ляльковий театр, настільні ігри та багато інших розваг.

На території комплексу постійно працювали волонтери, які радо дарували перехожим фірмові магніти та пропонували поставити підпис за збереження природних сімейних цінностей.

15 травня
Свято сім’ї
Тараща, Київська обл.

У суботу в Таращі на площі Слави відбулося свято, яке об’єднало День матері та Міжнародний день сім’ї в один захід для усієї родини. Міський голова Михайло Кривошеєв зазначив, що такі просімейні події дуже важливі, бо вони покликані популяризувати повагу до батьків, сімейні та родинні цінності.

Гості заходу насолоджувалися святковою концертною програмою за участю обдарованих дітей та творчих колективів громади, побачили виставку «Талановиті матусі Таращанщини» та мистецькі галереї «Берегиня Таращанського краю».

16 травня
Свято сім’ї
Крюківщина, Київська обл.

У FAMILY PARKу, що у Крюківщині, святкували Міжнародний День сім’ї. Візитною картою свята стала яскрава фотозона із повітряних кульок та спеціального банера, яка і слугувала імпровізованою сценою. Гостей свята радував творами Військовий оркестр інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут. Нагороджувалися подружжя, які прожили у шлюбі понад 65 та 50 років.

Для батьків та малечі проводилася окрема програма. Організовувалися конкурси, естафети, дарувалися призи. Потім був спільний пікнік просто неба. Загалом на святі взяло участь кілька сотень людей.

Червень
Родинна акція «Шалений червень»
Біла Церква, Київська обл.

У Білій Церкві 12 червня пройшов сімейний захід «Турнір з кросфіту». Вперше в місті така подія стала не лише спортивною, але й об’єднала сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Турнір пройшов в рамках акції «Шалений червень» під лозунгом «Здорова сім’я – сильна країна». Впродовж червня організатори провели ще три спортивних заходи на укріплення сімейного взаєморозуміння, командного сімейного духу та підтримку родинних цінностей.
Турнір з кросфіту об’єднав близько двохсот учасників. Серед них змагалася особлива група – 18 сімей, які виховують дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. А ще десяток родин з інклюзивними дітками вболівали на глядацьких місцях.

19 червня у Білій Церкві організували справжнісінький родинний велозаїзд! До заходу долучився навіть мер міста – Геннадій Дикий. Понад сотня учасників долучилися до велозаїзду, на велосипедах каталися як дорослі, так і діти. На завершення заходу організатори подарували юним велосипедистам подарунки. Координатором події був Олексій Кудинов.

В рамках акції «Шалений червень» пройшов у місті ще сімейний забіг на різні дистанції та квест для дорослих та дітей.