2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

15 травня
Фестиваль «Всі разом сім’ю!»
Миколаївка, Донецька обл.

У невеличкому містечку сімейний фестиваль об’єднав усі вікові категорії: від немовлят до дідусів-бабусь. У веселощах брали участь цілі сім’ї. Зокрема, у концерті «Від роду до народу» співали й танцювали не тільки колективи, але й родини. Привітати миколаївчан зі святом прийшов також і міський голова Олександр Гадяцький. А розпочали святкування запуском повітряних кульок в небо.

На локаціях з дітками проводили майстер-класи, рукоділля, конкурси та спортивні естафети. Окрасою свята стала яскрава велика фотозона, виготовлена за підтримки руху «Всі разом!»

16 травня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Никифорівка, Донецька обл.

Головний акцент у цьому селищі організатори зробили на діток. А дітки прийшли із своїми батьками. На святі були розваги для малечі і спілкування з батьками. Надувні гірки та батути, аквагрим, ігри на командний дух та спортивні змагання. Малечу пригощали солодкою ватою.

Замість фотозони слугував яскравий зелений прапор «Всі разом за сім’ю!», яким забрендували величезну гірку.

Організатори свята сподіваються, що цей фестиваль став тільки початком сімейного руху в Никофорівці.

22 травня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Райгородок, Донецька обл.

У невеличкому селищі міського типу Райгородок пройшло свято «Всі разом за сім’ю!» Основною локацією обрали територію біля Будинку Культури містечка. Відкрили захід дитячою театральною постановкою «Святкування Великодня у різних країнах». Після цього розпочали функціонувати різні локації.

Серед учасників заходу найбільш активними виявилися діти. Це і не дивно, адже саме для них організатори підготували різні зони: батут, солодка вата, майстер-класи, спортивні ігри. Усе це відбувалося під гучну музику, яка слугувала рекламою події і закликала сім’ї та молодь долучатися. Поки малеча розважалася, батьки відпочивали та спілкувалися з організаторами щодо цінності родини та сімейного затишку.

Родзинкою заходу став кінотеатр просто неба із фільмом для молоді. Рух «Всі разом!» надав фінансову підтримку для реалізації цієї ідеї.

19-20 червня
Фестиваль та мотопробіг «Всі разом за сім’ю!»
Дружівка, Донецька обл.

У Дружківці на Донеччині фестивалили два дні. Свідомо організатори свято перенесли з центральної спекотної площі міста до затишного скверу «Ювілейний», аби гостям заходу було комфортно у літні дні. Там розгорнулося ціле фестивальне містечко: аквагрм, плетіння косичок, рукоділля, а трохи далі локації для спортивних дітлахів – стрільба з лука, гандбол, батути та гірки. Паралельно гостей розважали виконавці на літній сцені. Окрім вокальних номерів, люди насолоджувалися грою віртуоза-акордеоніста, театралізованою виставою тощо.

Під час святкування Дня родини у сквері, паралельно колона із двадцятка байкерів та авто проїхала центральними вулицями міста із запрошенням на фестиваль. Мотобайки були забрендовані у яскраві зелені прапори «Всі разом за сім’ю!», передані місцевому оргкомітету офісом «Всі разом!» напередодні заходу. Потім ця колона урочисто заїхала на територію фестивалю та створила фотозону. На байках фотографувалися і дорослі, і діти, і навіть цілі сім’ї.
Організатори зізнаються, що і самі не очікували такого ажіотажу навколо локації з мотобайками, а також отримують відгуки із подяками за свято кілька днів поспіль. «Єдине, про що шкодуємо, зізнається Василь Максимович, учасник оргкомітету заходу в Дружківці, – це про те, що до фестивалю долучилися не усі жителі міста. Маємо над чим працювати далі, але і радіємо тим учасникам, які розділили з нами це свято!»