2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

31 липня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Жовті води, Дніпропетровська обл.

Родинне свято в Жовтих водах складалося із кількох частин: локації для дітей та дорослих, спортивні естафети, перегляд фільму просто неба.

На локаціях діти могли пограти в різні розвиваючі ігри, позмагатися у шахах та шашках, показати хто найспритніший. Дорослі провели турнір з волейболу. Фонова музика просімейних мотивів додавала атмосфери та настрою. А яскраві кульки «Всі разом за сім’ю!» залишалися на згадку про свято. Окремо була локація із літературою, де кожен охочий міг отримати безкоштовно Біблію та іншу літературу про сімейні стосунки.

Вечір закінчився переглядом фільму «Огнеупорный». Організатори зазначають, що і діти, і їх батьки, і сам оргкомітет залишилися дуже задоволені тією атмосферою, яка панувала на фестивалі «Всі разом за сім’ю!» у Жовтих Водах.

«Всі ми розуміємо і згодні, що стратегія розвитку та підтримки інституту сім’ї повинна будуватися на принципах суспільної моралі та християнських цінностях. А також на усвідомленні відповідальності перед Богом, нинішніми та прийдешніми поколіннями. Сім’я – це основа існування суспільства. Здорова сім’я – здорове суспільство, здорова держава», – говорять організатори, церква «Живі води».

24 серпня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Аули, Дніпропетровська обл.

У селі на Дніпропетровщині вперше пройшов сімейний фестиваль. Він зібрав кілька сотень учасників та став бажаним серед жителів.

Організатори підготували для діток цілу програму із рукоділля, танцювальних флешмобів, а також встановили високі надувні гірки. Особливою популярністю користувалася локація по розпису пряничків – там вишикувалася черга не лише із дітей, але і дорослі хотіли спробувати себе в цьому ремеслі.

Поруч стояла імпровізована сцена, де гостей розважали вокалом та привітаннями із святом. Лозунг події: «Щаслива родина – здорова Україна». Банер з таким надписом, а також банер «Всі разом за сім’ю!» використовувався як фотозони. По закінченню свята усі дітки-учасники заходу отримали подарунки від організаторів.

29 серпня, 5 вересня
Свято сім’ї 2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

У Кривому Розі оргкомітет сімейних заходів подарував жителям та гостям міста аж два свята. Фестивалили вкінці серпня у парку «Шахтарський» та на початку вересня в парку ім. Ю. Гагаріна. Таким чином, організатори охопили жителів двох різних районів міста.

На подіях були розваги та консультаційно-інформаційні центри на будь-який вік. Особливою популярністю користувалися настільні ігри та спортивні змагання. Фотовиставка щасливих родин, веселі брендовані повітряні кульки, великі надувні гірки, солодка вата та попкорн, яскраві тематичні фотозони, перетягування автомобіля татусями, майстер-класи по стрільбі з лука та багато інших локацій створювали атмосферу свята.

Окремо проводилися майстер-класи для діток. Організатори навіть попіклувалися про розклад та віковий поділ діток: для кожного віку дитини, починаючи від 2 рочків, був свій вид рукоділля. Батьки могли залишити малечу на локації та відпочити поруч.

Паралельно відвідувачів радувала сценічна програма – виступи дитячих та підліткових колективів. Гімнастика, акробатика, танці, співи, конкурси, привітання – усе це можна було бачити та чути на сцені фестивалю.