2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

28 червня
Хода «Всі разом за сім’ю!»
Чернівці, Чернівецька обл.

Понад тисячу чернівчан об’єдналися для проголошення просімейної позиції та святкування фестивалю родини. Умисно організатори провели просімейну подію на День Конституції України, адже саме головний закон стверджує, що «шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка». А в преамбулі згадується про усвідомлення відповідальності «перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями». Враховуючи це, оргкомітет фестивалю виготовив навіть спеціальні рол-апи із тематичними цитатами із закону.

Такий марш на захист сімейних цінностей «Всі разом за сім’ю!» пройшов у Чернівцях вшосте. Традиційно урочисте відкриття цього сімейного свята розпочалося гімном України у виконанні чернівецького військового оркестру. Саме під акомпанемент цього оркестру щорічно крокує вулицями колона учасників фестивалю.

Розпочалося дійство біля будівлі Чернівецької міської ради. Там учасників ходи привітали представники Чернівецької ОДА та священники. Потім колона вирушили по вулицях О. Кобилянської, Т.Г. Шевченка та Головної до парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка. На завершення мирної ходи, там пройшов «Фестиваль сім’ї» із різними локаціями. Гостей чекали майстер-класи по рукоділлю, спортивні майданчики, ігри для дітей, конкурси та вікторини.

Усім діткам організатори подарували яскраву брендовану кульку «Всі разом за сім’ю!» Саме такі кульки прикрашали колону під час ходи та майоріли у парку. Люди тримали в руках транспаратнти та плакати із різними надписами, декларуючими цінність життя, подружжя, сімейних природних цінностей.