2021 рiк

ВСI РАЗОМ — ЗА СIМ’Ю!

10 липня
Велопробіг і фестиваль “Всі разом за сім’ю!”
Черкаси, Черкаська обл.

У суботу, 10 липня, понад дві сотні велосипедистів виїхали на вулиці Черкас на просімейний велопробіг. Незважаючи на спеку, колона проїхала бульваром Шевченка від площі 700-річчя до Долини троянд.

Супроводжувала колону автівка із просімейними прапорами, з якої періодично лунали заклики берегти своїх близьких та молитися про свої сім’ї. До велопробігу долучилися люди цілими сім’ями із дітьми.

Потім у Долині троянд, учасників пробігу та гостей заходу чекав святковий концерт. Там виступав учасник проекту “Голос країни” Влад Бєлік. Силове шоу показав богатир Євгеній Хитяєв. Чоловік гнув сковорідки, забивав цвяхи руками та надував грілки. Одночасно він розповідав про цінності своєї сім’ї.

Із вітальними словами зверталися до гостей свята представники різних релігійних організацій. Організаторами події стали ГО “Рух Реформації” за підтримки протестантських церков міста.

“Це наша традиція проводити фестивалі сім’ї, велопробіги, якими ми хочемо привернути увагу до питання природної сім’ї. Ми заохочуємо людей цінувати та берегти сім’ю, любити свою родину”, – зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.

“Всі разом!” забезпечив фотозону для фестивалю у Черкасах.