2020 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
Квітень-травень
Акція «Щаслива родина рятує Україну»
Херсон
В Херсоні пройшла акція по очищенню берегів Дніпра від сміття. Назва символічна — «Щаслива родина рятує Україну». Ініціатором став просімейний активіст заходів «Всі разом – за сім’ю!» Павло Боков. Акція набула великих масштабів на місцевому рівні і стала своєрідним флешмобом для інших міст. Охочих приєднатися до прибирання стало так багато, що за один день люди збирали по 600-700 величезних мішків сміття. Доводилося замовляти сім вантажних машин, аби все вивезти. Участь у прибиранні херсонці беруть цілими родинами. Особливо багато дітей та підлітків охоче допомагають. Також люди старшого віку не нехтували можливістю долучитися до міської толоки.
Червень-липень
Зовнішня реклама «Всі разом за сім’ю!»
Херсон
П’ять великих білборди розвішені у Херсоні в партнерстві з підприємством «Елвін». А також десять сітілайтів виділило управління естетики міської ради для соціальної реклами сімейних цінностей. Клопоталися про зовнішню рекламу в місті представники руху «Всі разом!» Андрій Яценко та Жанна Степанова.
1 червня
Фотовиставка «У фокусі – сім’ї!»
Херсон
«У фокусі — сім’ї» — саме таку назву отримала масштабна фотовиставка українських родин на території обласної державної адміністрації. Організаторами акції стало подружжя Андрія та Олени Щербакових. В День захисту дітей вони офіційно представили місту світлини 41 щасливої родини. Світлини робила професійний фотограф у ботанічному саду. Також організатори мають на меті проводити такі виставки регулярно та зібрати 100 світлин щасливих сімей України.
1-7 липня
Фестиваль стріт-арту «Всі разом за сім’ю!»
Херсон
Навпроти нового дитячого майданчику та міні парку до Дня молоді діти розфарбовували сімейний мурал. Його розмір сягає 10 метрів довжини та 7 висоти! А знаходиться цей витвір на вулиці 200 років Херсону. Керувала процесом художник Світлана Юр’єва, долучилися до організації також «Народний контроль», «Добродія», «Щаслива нація», ТОВ «МЖК м. Херсон». Діти разом з батьками творили історію Херсонщини.
19 вересня
Фестиваль «Велика корабельна родина»
Херсон
У Шуменському парку Корабельного району Херсону пройшов сімейний фестиваль на День міста. Гостей чекали різноманітні спортивні, інформаційно-просвітницькі локації, а також майстрування різних виробів із татом. Того дня і дорослі, і діти знайшли для себе цікаві розваги. Яскраві величезні надувні батути, аквагрим, веселі клоуни, спортивні естафети та конкурси на кмітливість — це захопило малечу на весь час проведення свята. Батьки також не втрачали можливість відпочити та провести час родиною — фотозони, фотовиставки, концерт за участю дитячих та підліткових колективів, — усе це тримало цікавість батьків та бабусь і дідусів, які прийшли на свято.
Серпень
Зовнішня реклама «Всі разом за сім’ю!»
Нижні Сірогози
Яскравий просімейний борд розмістили на площині комунального закладу «Нижньосірогозький районний будинок культури». Розмір банеру — 6х3 і для цього районного центру служить не лише як інформаційний продукт, але і як фотозона. Розміщення відбувалося за сприяння місцевої влади та Херсонської обласної державної адміністрації. Витрати на виготовлення банеру покрив Олександр Дьяков, організатор фестивалю «Всі разом за сім’ю!» у Каховці.
Серпень
Зовнішня реклама «Всі разом за сім’ю!»
Велика Олександрівка
У Великій Олександрівці на вул. Театральна знаходиться величезний банер «Всі разом за сім’ю!» Розміщення відбувалося за сприяння місцевої влади та Херсонської обласної державної адміністрації. Витрати на виготовлення банеру покрив Олександр Дьяков, організатор фестивалю «Всі разом за сім’ю!» у Каховці.