2020 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
8 липня
Український День Родини
Київ
На Подолі у Києві два намети «Всі разом за сім’ю!» та величезна фотозона привертали увагу перехожих ще здалеку. Люди підходили до локації, де команда руху «Всі разом!» розповідала про важливість збереження інституту сім’ї в Україні та вітала зі святом – З Українським Днем Родини. Малеча отримувала яскраву кульку «Всі разом за сім’ю!», а батьки охоче підписували петицію на підтримку сімейних цінностей. Ніхто не йшов звідти без тематичного сувеніру: чи то кулька, чи магніт, а то й кружка, — обов’язково пам’ятний подарунок залишався у кожного в руках. А трохи далі красувалися інформаційні стенди із історією вуличного сімейного руху в Україні. Проте найбільшою популярністю користувалася фотозона. Там працював професійний фотограф Олександр Плотников, до якого зверталися родин та діти заради якісної професійної світлини.
Липень – вересень
Зовнішня реклама «Всі разом за сім’ю!»
Київ
Три десятки білбордів та сітілайтів «Всі разом за сім’ю!» у теплі місяці року супроводжували киян у дорозі по місту, зустрічали гостей столиці у районі вокзалу та прикрашали яскравими нотками романтичні прогулянки Набережною та Хрещатиком. Адже зовнішні конструкції заполонили практично кожен район Києва, а їх розмір та стилістику неможливо не помітити. На головній транспортній артерії Києва — метрополітені встановили 20 одиниць просімейної реклами «Всі разом за сім’ю!» Тематичні метролайти знаходяться на станціях пересадки пасажирів із різних гілок та на інших центральних та найбільш людних локаціях. Це станції Майдан Незалежності, Театральна, Льва Толстого, а також Арсенальна та Печерська.
12 вересня
Фестиваль «Всі разом за сім’ю!»
Біла Церква
На галявині Гайок понад три сотні дітей та підлітків прийшли на свято «Всі разом за сім’ю!» З самого ранку і до пізнього вечору малеча насолоджувалася атмосферою свята та брала участь в різних вікторинах і локаціях. Мильні бульбашки, повітряні кульки, яскраві клоуни, вікторини із солодкими призами, ігри та конкурси для дітей, — усе це характеризує свято сім’ї у Білій Церкві. А локації із літературою: дитячі розфарбовки та яскраві ілюстровані книжечки діти розбирали за лічені хвилини. Усе це відбувалося під музичний супровід, який створював атмосферу впродовж усього дня. А на закінчення свята усі розмістилися на карематах на траві перед екраном для перегляду фільму на сімейну тематику просто неба.
Червень-липень
Зовнішня реклама "Всі разом за сім'ю!"
Фастів
Дорогу до Фастова прикрашають два великих білборди «Всі разом за сім’ю!» Прямо при в’їзді в місто з різних автотрас яскраві банери нагадують про цінність сім’ї для кожного з нас. Ця реклама там розміщена до Дня молоді і залишається актуальною поза часом. Поклопотався про розміщення білбордів у своєму місті Андрій Яківець. Він — багаторічний співорганізатор вуличних сімейних фестивалів та маршів на захист родини у Фастові. Заручившись підтримкою Ради церков міста, Андрій звернувся до міської влади стосовно розміщення соціальної реклами.