2020 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
3-8 серпня
Лекторій «Кривий Ріг за сім’ю!»
Кривий Ріг
Майже тиждень у Кривому Розі говорили про сімейні цінності із малечею, підлітками та їх батьками. Легка, ігрова, невимушена форма свята залучила понад 80 діток. У програмі було все: і біблійні уроки, і піца-паті, і командні ігри та розваги. На святі дітлахи варили мило, шукали на території заховані ієрогліфи, декорували та розфарбовували пляшки, проводили ранкову зарядку. А для підлітків та молоді організатори підготували тренінги по проектному менеджменту, фінансовій грамотності, написанню бізнес-проектів, розвитку підприємницьких навичок. Організовував захід учасник руху «Всі разом!», голова ГО «Кривий Ріг за сім’ю» Олег Подкопаєв, а також Сергій Бурлака.
1-6 вересня
Фестиваль «Свято сім’ї»
Кривий Ріг
У місті майже тиждень тривали просімейні івенти для усієї родини із вікторинами та цінними подарунками. Яскраві фотозони та банери, аніматори, батути та величезна надувна гірка для малечі, майстер-класи, конкурси, спортивні змагання, виставка здоров’я та багато інших локацій. Там гості могли не просто відвідати локації та отримати приємні враження, але й виграти призи. Зокрема, романтичну вечерю в кафе, сертифікат на покупку канцтоварів, квитки до мультиплексу, квитки у дитячі парки розваг. Головний приз заходу — електросамокат. До свята долучилося близько чотирьох тисяч учасників та ще дві з половиною тисячі дивилися ефір просімейного телемарафону. Організаторами стали Криворізька Рада Церков та ГО «Кривий Ріг За Сім’ю».
Липень
Зовнішня реклама «Всі разом за сім’ю!»
Кривий Ріг
Двадцять дві конструкції зовнішньої реклами «Всі разом за сім’ю!» встановлені у Кривому Розі. Саме таку кількість одиниць Виконавчий комітет Криворізької міської ради виділив для підтримки сімейних цінностей в Україні. І це новий рекорд у всеукраїнському марафоні тематичної соціальної реклами після Києва. Місцева влада не просто надала рекламні конструкції, але й сама надрукувала та розмістила постери. Загалом, це 2 великих білборди та 20 конвексбордів по усьому місту.