2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
26 травня
Хода і фестиваль «Міцна сім'я – міцна Україна»
Мелітополь
26 травня в Мелітополі відбувався фестиваль "Міцна сім'я – міцна Україна". Парад сімей розпочався від Будинку культури, рухався по алеї-вишиванці, а закінчився концертом на сцені біля "Поляни казок". Саме там жителі та гості міста могли насолодитися музичними виступами та послухали слова привітання. А потім розпорошились по локаціях. До міста завітали також майстри із Запоріжжя. Ярмарок вражав своїми масштабами та розмахом. А дітки могли познайомитися з новим видом спорту – флорболом. Під час усього свята учасники фестивалю заповнювали спеціальну анкету й потім у вікторині могли виграти один із цінних подарунків. Зокрема, це були мікрохвильові печі, праски, сертифікати на майстер-класи, блендери та багато інших цінних предметів.
2 червня
Хода і фестиваль «Щаслива родина – міцна країна»
Запоріжжя
2 червня в Запоріжжі відбулося свято – сімейний фестиваль. «Щаслива родина – міцна країна» – саме під таким гаслом захід пройшов цього року. Метою проведення фестивалю є ствердження сімейних цінностей, їх укріплення й підтримка з боку держави. Це найбільша подія в Запоріжжі, і проходить вже вшосте. Цьогороку подія зібрала близько 30 тисяч гостей та учасників, було понад 200 локацій. Наймасштабнішою стала локація «Ярмарок спорту» — покриття для змагань сягнуло 1 гектару.А щоб допомогти дітям та їх батькам зорієнтуватися в нескінченному просторі перспектив, розробили програму «Ярмарок професій». Усі охочі могли ознайомитися з роботою, наприклад, пожежника або поліціанта. На святі були не лише розважальні заходи, а й пізнавальні: наприклад, майстер-класи з надання першої медичної допомоги.
19 червня
Хода і фестиваль «Щаслива сім’я – сильна країна»
Бердянськ, Запорізька обл.
19 червня в Бердянську вперше пройшов сімейний фестивалю "Щаслива сім'я – сильна країна". Фестиваль розпочався з урочистої ходи «Парад щасливих сімей», яка стартувала від пам'ятників Левам і фінішувала в парку ім. Шмідта. І там гостей фестивалю чекала святково-розважальна програма. Було представлено понад 15 локацій, в яких діти грали, стрибали на батуті, бігали за мильними бульбашками, малювали, співали в караоке, грали в міні-футбол, хокей з м'ячем і мали багато інших розваг. Дорослі могли подивитися картини на біблійну тематику й почитати літературу, яку роздавали волонтери. Також розіграли два сімейних суперприза – один для наймолодшої родини, інший – для найдосвідченішої.