2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
1 червня
Хода і фестиваль «Піша хода сімейних стосунків»
Мукачево, Закарпатська обл.
1 червня в Мукачево пройшла хода на захист сімейних цінностей. Її ще називають «Піша хода сімейних стосунків». Розпочався захід з самого центру міста – площі Кирила та Мефодія, де духовенство привітало всіх з Днем захисту дітей та проголосило промову щодо захисту інституту сім’ї в Україні. Учасники ходи несли плакати з написами «Діти мають право на тата і маму», «Здорова родина – щаслива країна», «Тато, мама і я – Богом створена сім’я» та інші.
3 червня
Хода і фестиваль «Всі разом - за сім’ю!»
Ужгород, Закарпатська обл.
3 червня в Ужгороді в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбулася хода на захист сімейних цінностей. Об’єдналися для справи майже всі церкви міста, чимало громадських організацій. На площі Шандора Петефі зібралася велелюдна колона, яка під супровід оркестру поліції вирушила вулицею Льва Толстого, через транспортний міст Масарика, площу Дружби народів, вулицю Володимира Гошовського на площу Театральну. І там на площі діяв молодіжний фестиваль «Всі разом – засім’ю!». Ужгород зібрав тисячі відвідувачів під сценою.
9 червня
Хода «Всі разом – за сім’ю!»
Хуст, Закарпатська обл.
У суботу, 9 червня в місті Хуст Закарпатської області пройшла хода «Всі разом – за сім’ю!». Хустяни пройшли центральними вулицями міста від Майдану Незалежності до Хустської міської ради. Там до чиновників звернулися священнослужителі різних конфесій, закликаючи берегти традиційну сім`ю, виховувати в християнському дусі дітей, не піддаючись так званим модним демократичним ноу-хау. Ця хода в місті над Тисою пройшла вперше. І до неї долучилися не тільки містяни, але й жителі сусідніх сіл. До заходу приєднувалися цілі сім’ї», а гаслами ходи були так вислови: “Всі разом – за сім’ю”, “Здорова родина – щаслива країна”, “Тато, мама, дитина – здорова Україна”, “Україна – християнська країна”.