2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
13 травня
«Хода на захист сімей та дітей»
Дунаєвці
Маленьке містечко Дунаївці, що на Хмельниччині, також приєдналося до масштабного національного сімейного вуличного руху. Так, колона із 300 горожан вишикувалася та пройшла вулицями містечка. Діти тримали в руках прапорці та кульки, а дехто й мав брендовані футболки "Я люблю свою сім`ю!". Люди несли в руках транспаранти із гаслами: "Дунаївці за здорову сім`ю!"
20 травня
«Хода на захист життя та сім’ї»
Хмельницький
20 травня у Хмельницькому пройшла масштабна хода вулицями міста на захист сімейних цінностей. Метою заходу організатори вбачають привернення уваги громадськості та влади до сім'ї як найважливішої інституції суспільства. Розпочалося дійство від римо-католицького храму по вулицях Степана Бандери, Кам’янецькій, Проскурівському Підпіллі, а закінчилося біля кінотеатру ім. Шевченка. На цю ходу вийшло більше 5 тисяч хмельничан. Усю дорогу учасники ходи співали та вигукували гасла: "Мама, тато, я – щаслива сім’я!", "Щаслива родина – вільна Україна!", "Діти мають право на тата і маму!". Попереду ходи люди несли великий банер з написом “Хода на захист життя та сім’ї”.
20 травня
Хода і фестиваль «Щаслива родина – здорова Україна!»
Кам’янець-Подільський
20 травня в Старовинному Кам`янці-Подільському пройшла загальноміська хода за цінності «Щаслива родина – здорова Україна!». Понад три тисячі активних кам’янчан вийшли продемонструвати свою просімейну, християнську позицію. Хода супроводжувалася духовним оркестром, а попереду йшла пара наречених у весільному вбранні. Люди виходили із саморобними плакатами з написами "Збережи життя своїй дитині". Закінчилося дійство концертом та сімейними локаціями. Сцену для дійства надала місцева влада.
3 червня
Хода і фестиваль «Свято сім’ї»
Красилів, Хмельницька обл.
Під звуки Народного аматорського духового оркестру «Перлина» та оркестру із Польщі вирушила святкова хода на захист сімейних цінностей на площу Незалежності. Там в міському парку відпочинку відбулась концертна програма. Свято сім’ї супроводжувалось особливою музичною програмою за участю учнів Красилівської дитячої школи мистецтв, вокальними номерами та духового оркестру із Польщі, який був окрасою заходу. Під час свята в міському парку відпочинку на усіх дітей чекали ігри, конкурси та розваги.