2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
12 травня
Хода і фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»
Каховка, Херсонська обл.
12 травня в Каховці проходило свято сім`ї. Розпочалося усе з ходи на захист сімейних цінностей. Колона вишикувалася та попрямувала центральними вулицями міста. Попереду колони учасники заходу несли величезний прапор України. Потім тривала фестивальна частина програми: безкоштовні батути, музика та пісні, яскраві фотозони, цікаві квести та багато іншого. Яскравості додавали безкоштовні кульки, прапорці та подарунки на локаціях. Діти могли написати мамі привітання, також їх розважали на площі веселі клоуни. Кілька сотень учасників отримали подарунковий магніт на холодильник «Всі разом – за сім’ю». Загалом у заході взяли участь понад тисячумістян.
12 травня, 9 червня
Хода і фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»
Херсон, Херсонська обл.
12 травня – фестиваль сім`ї у Херсоні. В парку розгорнулося ціле наметове містечко. Для дітей було чимало забав та розваг. А для татусів зробили можливість поборотися за звання "Супертато". Свято видалося яскравим та барвистим. Зі сцени лунали пісні від дитячих колективів. Також виступали професійні артисти. Прямо на сцені відбувалося нагородження учасників фестивалю в різних номінаціях, вручення подарунків та подяк. Усе свято проходило під гаслом: "Міцна родина – міцна країна". А 10 червня пройшла урочиста хода «Всі разом – засім’ю!» Люди йшли маршем від театру ім.Куліша до площі Свободи. Після ходи був мітинг на захист сім’ї та молитовне віче.
16 червня
Хода і фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»
Скадовськ, Херсонська обл.
16 червня в Скадовську на березі Чорного моря пройшло свято "Всі разом – за сім'ю!". У програмі були батути, аквагрим, виступи творчих колективів, театральні постановки, вокальні виступи, ляльковий театр, різноманітні майстер-класи, зарядки бадьорості, дитячі ігри та сімейні конкурси. Біблійний урок про мудрого будівельника надихнув дітей і батьків подумати, з якого матеріалу будується життя їхньої сім'ї. Своїми історіями поділилися члени багатодітних сімей. Також вшанували сім'ю, яка має найбільше діток в місті – це сім'я, в якій дев’ятеро біологічних дітей. Із словами привітання звернулися також представники влади та священики, пастори. Зі сцени лунала пісня "Молитва за Україну". А яскраві фотозони, приємні подарунки, подяки від міської ради додали фарб святу.