2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
19 травня
Фестиваль «Фестиваль сім`ї»
Рожище, Волинська обл.
10 червня відбувся фестиваль сім’ї в місті Рожище. Організація свята об’єднала людей з декількохцерков та владуміста. Створили там фестивальнемістечковцентральному парку міста з 35 станцій, де сім’їмалиможливість весело провести час разом, отримати позитивніемоції та призи. Мета фестивалю полягала в тому, щоб нагадати жителям міста про сімейніцінності. Наприкінці пройшов концерт, де співав АнтонКопитін та його дружина Оля. Такий фестиваль в Рожищі проходив уже вчетверте.
28 травня
Фестиваль «LutskFamilyFest»
Луцьк, Волинська обл.
28 травня в центральному парку Луцька відбулось масштабне свято сім'ї –LutskFamilyFest. Новинкою заходу став «Сімейний челендж» – своєрідні інтерактивні завдання для пар: чоловік-дружина, тато-дитина, мама-дитина. Шляхом випадкового вибору серед учасників проводився розіграш цінних сертифікатів у ресторації міста. Силове змагання з перетягування автомобіля «Супертато» традиційно подарувало вир емоцій як для тих, хто бере участь, так і для тих, хто вболіває. Переможці отримали цінні призи. Паралельно на сцені відбувалися різні дійства: конкурси, ігри, забави та концертна програма за участю українських виконавців. Також малечу чекав конкурс малюнків, дитяча розважальна програма, безкоштовні батути. Свято залишило хороші емоції та правильні поняття родини у свідомості волинян.
28 травня
Хода і фестиваль «Фестиваль сім`ї»
Камінь-Каширський
28 травня в м.Камені-Каширську пройшов фестиваль сім’ї. Відкриття фестивалю почалося з ходи за християнські сімейні цінності, у якій взяли участь близько тисячі сімей. Продовження заходу відбулося у фестивальному містечку, розташованому в міському парку. Сім’ї мали змогу провести час разом, взяти участь у різноманітних конкурсах, іграх, змаганнях, а також почути, що каже Слово Боже про сім’ю. Свято супроводжував музичний гурт.
10 червня
Хода і фестиваль «Сім'я – це Божий задум»
Горохів, Волинська обл.
10 червня в Горохові відбувся другий Фестиваль сім'ї під загальною назвою: "Сім'я – це Божий задум". Понад 700 людейстали учасниками ходи. Процесію супроводжували два духових оркестри, а далі все дійство відбувалося на одному з майданів міста. У програму включили й родинне віче, концерт, цікавинки для дітей та молоді. Віче розпочали загальною молитвою про сім'ю.