2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
20 травня
Хода і фестиваль «Хода на захист життя та сім’ї»
Вінниця, Вінницька обл.
20 травня у Вінниці провели ходу на захист життя та сім'ї. Від площі Шевченка до Майдану Небесної Сотні пройшли кілька тисяч вінничан. Люди вийшли на марш з дітьми, у руках тримали плакати та в гучномовці періодично промовляли слогани: «Тато, мама, я – щаслива сім'я», «Здорова родина – здорова країна». Загалом понад 5 тисяч мешканців міста пройшли в колоні. Дощ спробував завадити проведенню події, проте вінничани мали твердий намір провести захід, і все-таки хода на захист сімейних цінностей відбулася. Захід провели за участі представників духовенства, громадських організацій та громадян. Завершилась хода в центральному парку концертом на великій сцені.
20 травня
«Хода на захист життя та сім’ї»
Бар, Вінницька обл.
У районному центрі Вінницької області –містечку Бар – 20 травня пройшла хода на захист сімейних цінностей. Більше трьохсот мешканців міста вийшли з банерами та транспарантами «Щаслива родина – тато, мама, дитина»й пройшли центральними вулицями міста до міського парку відпочинку. Там відбувся імпровізований концерт. Виступали творчі колективи від різних організацій, слово брали священики. Кожен учасник ходи та артист отримав у подарунок значок та кульку із просімейними написами. На концерті також звучали вірші про сім`ю з вуст діток та дорослих.
24 червня
Хода «Свято сім’ї»
Хмільник, Вінницька обл.
24 червня в Хмільнику пройшло свято сім'ї. Почалося свято із ходи на захист сімейних цінностей. Колона вишикувалася із понад 600 учасників. Усі вони тримали в руках кульки, транспаранти "Мама, тато, я – щаслива сім'я!", "Тато, мама, діти – України квіти!" та інші. Попереду колони йшов духовий оркестр. До події долучилися й представники міської адміністрації, священики різних конфесій та церков, громадські діячі, багатодітні сім'ї, жителі та гості міста. Після ходи із привітальним словом звернулися організатори заходу. Учасники свята насолоджувалися виступами музичних колективів.