2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
13 травня
«Хода за сім’ю та майбутнє»
Тернопіль, Тернопільська обл.
13 травня Тернопіль вишикувався для маршу за сім`ю та майбутнє. Близько 3 тисяч тернопільчан вийшли на вулицю, щоб долучитися до заходу. Подія проходила в рамках тижня подружжя в Україні.
13 травня
Фестиваль «Свято сім’ї»
Ланівці, Тернопільська обл.
13 травня в Ланівцях пройшло свято сім’ї. Захід розпочався з урочистої частини, де слово мали представники церков, міська влада. Присутні могли почути виступи об’єднаного хору, вокалістів та запрошеного з Підволочиського району гурту «Метаморфоза». Після офіційної частини присутні мали змогу почути концерт, присвячений дню сім'ї, дітки могли взяти участь у цікавих локаціях: спортивних, іграх, рукоділлі, конкурсах, пострибати на батутах, поласувати солодкою ватою,печивом та чаєм. Усі локації проводились повністю безкоштовно за підтримкимісцевих церков. Завершився захід переглядом фільму на сімейну тематику в міському будинку культури.
20 травня
Хода і фестиваль «Свято сім’ї»
Підволочиськ
У неділю, 20 травня, в місті Підволочиськ пройшов вуличний сімейний захід. Він включав у себе ходу за сімейні цінності та святковий концерт у поєднанні з фестивальним містечком. У ході взяло участь більше 300 жителів міста. А потім дітлахів чекали малюнки на асфальті, аквагрим, батути, чай, солодка вата, спортивні ігри. Дорослі могли скуштувати лимонаду, чаю та сфотографуватись на двох чудових фотозонах. Під час події можна було послухати християнські колективи та запрошених вокалістів з музичної школи та міського будинку культури.
24 червня
Хода і фестиваль «Всі разом - за сім’ю!»
Бережани, Тернопільська обл.
24 червня в Бережанах Тернопільської області пройшов фестиваль "Всі разом – за сім’ю!". Зранку перед офіційним відкриттям фестивалю спікер Адріан Буковинський провів семінар про повноцінне і правильне батьківство. Чоловіки та жінки дізналися про те, як бути хорошими батьками своїм дітям. А потім з обіду фестиваль розпочався урочистою ходою щасливих сімей від Площі Ринок до Замку Сенявських. Біля замку учасників ходи уже чекала невеличка сцена із артистами. Це було сімейне віче та святковий концерт. Хедлайнером концерту став Антон Копитін– переможець шоу "Голос країни - 5".