2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
3 червня
Акція «Всі разом – за сім’ю!»
Южне, Одеська обл.
В Южному 3 червня пройшла акція в підтримку природної сім`ї. У місті проводився збір підписів за збереження сім"ї . Кожному, хто залишив свій підпис, був подаруночок – магніт «Всі разом – за сім’ю!» або прапорець і кулька. Також подія супроводжувалася співом та свідченнями артистів, промовою організаторів. Основними гаслами заходу також були такі, як «Тато, мама, я – щаслива сім’я!», «Діти мають право на тата і маму» та інші.
10 червня
Хода і фестиваль «Хода на захист сім’ї»
Одеса, Одеська обл.
10 червня в центрі Одеси пройшла хода на захист сімейних цінностей. Близько двох тисяч учасників долучилися до події. Марш крокував від вулиці Дерибасівської з транспарантами «Тато, мама, я – щаслива сім`я!». А все це супроводжувалося духовним оркестром. У марші брали участь священики різних конфесій, одесити та представники інших українських міст, які виступають за природну сім`ю. Після цього в парку була акція та молитва за сім`ї. Також одесити організували автопробіг, присвячений сімейній тематиці.
7 липня
Автопробіг, хода і фестиваль «День захисту сім`ї та життя»
Кілія, Одеська обл.
В Кілії пройшло масштабне сімейне свято - День захисту сім'ї і життя. Свято включало в себе автопробіг, народне віче з нагородженням і підписанням резолюції, ходу центральною вулицею, а також концерт і розважальну програму в центральному парку. Автопробіг із майже сотні машин розпочався від села Шевченкове до Кілії. Після цього жителі міста вишикувалися на парад, який очолили молодята. Наречений і наречена радісно вітали всіх з пересувної платформи, а учасники ходи несли прапори, плакати, повітряні кулі з гаслами. На центральній площі, коли парад проходив повз, грав зведений духовий оркестр з Кілії, Ізмаїла і Шевченкового. Там же в небо випустили символічні повітряні кулі у вигляді сердець.У парку гостей свята чекали фотозони, різні спортивні секції (армреслінг, дартс, показовий виступ місцевого бійцівського клубу «Ахіл», майстер-класи від працівників і учнів позашкільних установ міста, виставка зброї від поліції, виставка картин, виробів ручної роботи та урочистий концерт. А діти отримали безкоштовне морозиво від організаторів.