2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
26 травня
Хода і фестиваль «Всі разом – за сім`ю!»
Знам`янка
26 травня в Знам`янці проходив фестиваль "Всі разом – за сім`ю!". З площі Героїв Майдану рухалася багатотисячна хода до міського парку відпочинку. На чолі йшли барабанщиці й вибивали урочистий ритм. А в парку вже чекали інтелектуальні ігри, перетягування автомобілю, безкоштовний батут для діток, фотозони, лотереї з подарунками, флешмоб. А також музичні виступи й приємна атмосфера. Організатори пронумерували флаєрий потім зробили вікторину із подарунками. А пожежники організували справжнісіньке шоу з водою. Особливу зацікавленість створила локація, де дітки могли роздивитися приладдя служби з надзвичайних ситуацій.
9 червня
Хода і фестиваль «Фестиваль сім`ї»
Кропивницький
9 червня в Кропивницькому вже вдруге пройшов фестиваль сім’ї. Розпочався захід з урочистої ходи центром міста. Продовжився фестиваль у Ковалівському парку. Під час заходу в парку працювали локації із дитячими забавами, спортивними майданчиками, фотозонами, романтичними станціями та зонами із смачним частуванням. Діти мали змогу скористатися батутами, скелдерами, спробувати себе в різноманітних конкурсах та виграти призи. Для родин влаштували естафети та змагання, де кожен із членів родини показував свою спортивну підготовку та змагався за звання «Найспортивніша сім‘я» та «Супертато». Наприкінці заходу відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу.
4 серпня
«Щаслива родина - міцна країна!»
Олександрія
На центральній площі Олександрії - площі Соборній проходив сімейний фестиваль " Щаслива родина - міцна країна!" Свято розпочалося з самого ранку дитячою зоною - "Happy Time". Понад 600 дітей зареєструвалися та відвідали дитячий майданчик. Там малечу чекали різноманітні безкоштовні атракціони: батути, надувні гірки, локація з роздачею солодкої вати і поп-корном, локація з безкоштовною водою, молитовна палатка з безкоштовними брендованими кульками. Ближче до вечору гостей очікував святковий концерт.