2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
12 травня
Хода і фестиваль «Всі разом - за сім’ю!»
Фастів, Київська обл.
12 травня місто Фастів організувало вуличний родинний фестиваль "Всі разом – за сім`ю!" Розпочалася програма із ходи на захист сімейних цінностей від вулиці Героїв Танкістів. Кілька десятків транспарантів із просімейними гаслами та яскраві кольорові кульки з написами "Всі разом – за сім`ю!" та "Я люблю свою сім`ю!" прикрашали колону. Дітки несли маленькі прапорці з такими ж написами. Після маршу на площі біля Палацу культури пройшов концерт із музичними виступами та декларуванням позиції жителів цього міста: "Сім`я – це союз чоловіка та жінки!"
13 травня
Фестиваль «Всі разом - за сім’ю!»
Обухів, Київська область
13 травня в Обухові святкували фестиваль "Всі разом – за сім`ю!". Погодні умови перешкодили провести подію на центральній площі міста, проте не завадили провести захід у принципі. Усі учасники фестивалю перемістилися до Районного центру культури і вже в приміщенні продовжилися сімейні естафети, виступи дитячих та підліткових колективів. До заходу долучився мер міста. А в спеціальній палатці "Всі разом - за сім`ю!" впродовж усього дня організатори фестивалю збирали підписи на захист сімейних цінностей.
19 травня
Хода і фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»
Біла Церква, Київська обл.
20 травня в Білій Церкві пройшла хода та фестиваль «Всі разом — за сім`ю!». Показовим дійством для міста стала святкова хода в підтримку природних цінностей сім’ї, що пройшла центральною вулицею міста. Родзинкою ходи стала платформа, на якій їхала пара у весільному вбранні. А потім в центрі відбулася концертно-розважальна програма з виступами чиновників, діячів міста та духовенства. Зіркою концерту стала співачка Оксамита. Захід завершився молитвою за сім’ї та вікториною із подарунками. Загальна кількість учасників події — близько 4000 осіб.
2, 9-10 червня
Хода і фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»
Київ, Київська обл.
2 червня у Києві пройшла Хода на захист прав сімей і дітей, організована Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. Десятитисячна хода розпочалася від Софійської площі й рухалася через Майдан незалежності та вулицю Інститутську до Верховної Ради України. Ще до початку формування колони учасники ходи активно долучалися до складання прапорів та прапорців, надування повітряних кульок. Усі прапори та транспаранти «Всі разом – за сім’ю!» були розібрані за лічені хвилини. Колона була яскравою та наповненою барвами. До ходи долучилися не лише кияни, але й багато гостей з інших міст та областей приїхало спеціально на цю подію. 9 та 10 червня у Києві пройшов фестиваль «Всі разом – за сім`ю!» Поштова площа перетворилася на місце карнавалу сімей та дітей. Тисячі киян і гостей столиці з’їхалися на фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Площа була ніби вулик: десятки локацій сімейного сервісу, програма на сцені, вечірній концерт і 30 тисяч учасників заходу за два дні! Майстер-клас із ковальства, перетягування автомобіля, скандинавське ходіння, спікінг-клаби з англійської, макіяж та зачіски, консультування в період вагітності – усе це було на святі. Особливо цікавою для всі вікових груп стала локація вогнеборців і поліцейських. Динаміки додала зона танцювального батлу із фіналом на сцені. Виступили десятки колективів: і дитячих, і підліткових, і дорослих. А ввечері хедлайнери–MountainBrezee i Tarabarova. Тисячі відвідувачі отримали у подарунок магніт «Всі разом – за сім’ю!»
10 червня
Хода «День сім’ї»
Бровари, Київська обл.
13 травня в Броварах Київської області святкували День сім`ї. Учасники свята пройшли урочистою ходою вулицями міста. Щоб підтримати природну сім‘ю, вийшли броварчани та люди, які приїхали з сіл району, а також гості міста. Гаслом події стали слова «Здорова родина – міцна Україна!». Люди несли в руках саморобні плакати із надписами біблійних текстів. Так, багато було гасел "Не чини перелюбу!", "Що Бог з`єднав, людина нехай не розлучає!", "Чоловіки, любіть своїх дружин!" та інші.