2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
12 травня
«Свято сім`ї»
Миколаївка
12 травня у місті Миколаївка декілька сотень городян відсвяткували Свято сім’ї. Люди вишикувалися в колону та пройшли центральною вулицею міста до Палацу культури. А там на учасників свята них чекали різні безкоштовні арт-майстерні, танцювальний флешмоб, караоке тощо. Зі сцени організатори заходу вітали багатодітних сімей.
16 травня
Хода і фестиваль «Свято сім’ї»
Краматорськ, Донецька обл.
26 травня в Краматорську Донецької області пройшло свято сім`ї. Розпочалося все з параду щасливих сімей у сквері Шевченка, де зібралося близько півтисячі людей. А потім свято продовжилося на літній сцені міста в парку Ювілейному. Там уже очікувало учасників фестивалю близько 50 різних локацій. Зокрема, цікавинками стали майстер-класи з основ рукопашного бою від реєстрового козацтва, майстер-класи з ментальної арифметики. А ще дітей та підлітків очікували мотузкова переправа, стрільба із луку, робота з мотузками (плетіння, в`язання тощо), спортивне орієнтування. Крім цього, романтичні станції та фотозони радували закоханих.
2 червня
Хода і фестиваль «Щаслива сім’я – міцна країна»
Дружківка, Донецька обл.
2 червня в Дружківці Донецької області пройшов сімейний фестиваль "Щаслива сім’я – міцна країна". Розпочалося свято з маршу від "Маленького літака" до Молодіжної площі. Свято зібрало жителів міста різного віку. Там проходило змагання між багатодітними сім’ями, були батути для діток, ігровий лабіринт, аквагрим, спортивні локації, стрільба із лука, малюнок на асфальті, різні види рукоділля, плетіння волосся для дівчаток. Також учасників фестивалю порадували творчі виступи колективів і музичних, і хореографічних. Малеча могла вирізьбити на дерев’яних дощечках фразу "Мама, я тебе люблю" і подарувати її своїй мамі. А веселі меми та клоуни розважали малечу впродовж усього заходу.
3 червня
Хода і фестиваль «Щаслива родина – міцна країна»
Слов’янськ, Донецька обл.
3 червня в Слов’янську вперше пройшов фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна». Парад сімей пройшов від площі Соборна до бульвару Пушкіна. Ходу супроводжував оркестр, авто із звуковою апаратурою. Із авто звучала патріотична музика, лозунги, заклики, які розповідають про важливість сімейних цінностей. На бульварі Пушкіна учасників заходу очікували локації фестивалю. Було більше 30 локацій. Так, виступи місцевих колективів, різні флешмоби, тренінги, майстер-класи, конкурси та інформаційні локації – це все було на сімейному фестивалі.