2018 РIК
ВСI Разом — за СIМ’Ю!
14 травня
Хода і фестиваль «Свято всієї родини»
Павлоград
Незважаючи на проливний дощ, 14 травня в Павлограді пройшло «Свято всієї родини». Організатори приготували в сквері Т. Шевченка розважальну програму для дітей з подарунками та солодкими частуваннями, музичний концерт, флешмоб, а також пригощали присутніх смачною гарячою кашею. У супроводі духового оркестру християни пройшлися колоною по центральній вулиці міста - від вул. Степового Фронту і до Соборної площі в підтримку сім'ї і сімейних цінностей. Святкова хода розтягнулося на 1100 м. На святі звучали історії сімейних пар, яким вдалося зберегти свій шлюб, виховати і навчити християнським принципам своїх дітей, завдяки вірі в Бога і церкви.
9 червня
Хода і фестиваль «Фестиваль сім`ї»
Дніпро, Дніпропетровська обл.
9 червня в Дніпрі пройшов масштабний сімейний фестиваль. Розпочалося із параду щасливих сімей, який стартував на площі Героїв Майдану. Там проводилася реєстрація учасників фестивалю. У дніпрян в руках були прапори, транспаранти й кульки. Багато плакатів були намальовані самими дітьми. Фестиваль у Дніпрі проводиться щорічно, але з таким розмахом вперше: військовий оркестр та 8 конфесій і тисячі учасників. Від площі Героїв Майдану колона на чолі з оркестром попрямувала в парк ім. Глоби. Учасники несли рушник довжиною 800 метрів, занесений до Книги рекордів України в 2016 році. А в парку учасників очікували тематичні локації. Наприклад, локація «Тет-а-тет з татом», різноманітні фотозони та романтичні станції для закоханих.
2 вересня
Хода і фестиваль «Всі разом - за сім`ю!»
Кривий Ріг
На проспекті Поштовому в Кривому Розі пройшло 2 вересня Свято Сім`ї. Спочатку учасники фестивалю пройшлися маршем від Центрального Ринку до Арт-Майдану, проголошуючи справжні сімейні цінності, і звертаючи увагу громадськості на їх важливість. Святкування проходило до пізнього вечора. Долучилися до цього заходу тисячі небайдужих городян. Вони зі своїми рідними, близькими, друзями змогли насолодитися талановитими виступами творчих колективів міста, взяти участь в конкурсах, спортивних сімейних змаганнях, отримати призи та подарунки. Було організовано безліч різних розваг для дітей. Всього на святі працювало 12 локацій, таких, як Beautyzone, Artzone, Fotozone, Foodzoneта інші.На завершення цієї події відбувся святковий концерт з живим звуком іменитих християнських виконавців з Кривого Рогу, Одеси, Києва та інших міст. Хедлайнером свята стала відома українська група One Light Inside учасники Х-фактора.