Безхатченки: хто вони і що з ними робити? Євген Полозюк у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

Експертиза
26.01.2022
Безхатченки: хто вони і що з ними робити? Євген Полозюк у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

Вийшов новий випуск програми Кабінет експертів. Гість у студії – Євген Полозюк, волонтер, керівник громадської організації «Нагодуй голодних». Ьемою програми стала проблематика безпритульних людей: хто вони, чому вони бездомні і що з ними робити? Особливо актуальним є розуміння ситуації в період сильних морозів. 

Типовий сценарій бездомної людини: скандал вдома, потім алкоголь/наркотики/зрада, щоб заглушити почуття та, нарешті, вулиця. Часто самі родичі опускають руки та зачиняють двері перед людиною. І через психологічну надломленість такі люди не можуть спробувати все спочатку, вони запивають проблему алкоголем чи наркотиками.

У таких ситуаціях дуже показовим є виховання. Адже людина не народжується безпритульною чи наркоманом, алкоголіком. Вона народжується гарною щасливою дитиною. І тут важливо у дитинстві навчити, дати стержень, підтримати, сформувати. Тоді людині легше знову підвестися, ставити цілі, йти вперед.

У випуску програми дивіться як поводяться медзаклади у питанні безхатченків, чи є державна програма допомоги, хто такі «філософські бездомні».

Нагадаємо, що Кабінет експертів руху “Всі разом!”– формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Ми створили цей канал для того, щоб комунікувати з вами про головне та актуальне, що відбувається в Україні. Щотижня канал Кабінету експертів в YouTube публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Підписуйтеся на наш канал!

Будьте завжди в курсі!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram