Самборська Геня

Голова Благодійного фонду "За гідність людини"
Регіон: Київська
Написати експерту

Про освіту

У 1981 році закінчила Авіаційний інститут у Москві. Здобула кваліфікацію інженера. Навчалася в Інституті матері та дитини у Польщі, а також у Європейському інституті сімейної освіти в Італії.
Підвищувала кваліфікацію на спеціальних міжнародних курсах навчання по репродуктивному здоров’ю жінки.

Область науково – практичних інтересів
Сімейна політика, питання біоетики.

Досвід експерта

Протягом 23 років веде публічну діяльність. Обіймає посаду голови Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини». Член Європейського Інституту Сімейної  освіти –  IEEF/EIFLE.
Виступає з семінарами і лекціями, бере участь в організації круглих столів, конгресів, міжнародних конференцій з проблем збереження життя від моменту зачаття до природньої смерті, підготовки до подружнього життя, планування вагітності тощо.
Виступала з доповідями на IV Всесвітньому Конгресі родин у Варшаві в 2007 році, IV Національному Конгресі з біоетики у Києві в 2010 році. А також, на Генеральній Асамблеї Європейського Інституту сімейної освіти в Італії та інше.
Має численні подяки за свою діяльність від органів влади різних рівнів, закордонних організацій, зокрема від директора Європейського центру HUMAN LIFE INTERNATIONAL-EUROPA, відзнаку CONGRESO INTERNATIONAL PROVIDA в Мадриді, Іспанія. Нагороджена мадаллю IV WORLD CONGRESS OF FAMILIES (ІV Всесвітній Конгрес Сім’ї ) у Варшаві.
Разом зі своєю сім’єю здобула звання «Сім’я Року» – за підсумками 2008 року. На підставі чого, родина була занесена до книги «Сім’я – золотий фонд Києва». Має подяки від КМДА.

Виступи експерта в ЗМІ:
1. https://youtu.be/FXv6MJ4Jy1E 
2. https://youtu.be/9T1zFAY-1fI
3. https://youtu.be/dc88U1dQVVw
4. https://youtu.be/RxsueGPMR8U
5. https://youtu.be/b5-PBZbQoBc