громадянський рух

У Львові стартував Сіті Інкубатор

16 та 17 жовтня у Львові відбулася перша сесія нового проекту Cіті Інкубатор, який став продовженням Великого Саміту «Лідерство. Розвиток. Успіх». Більше сорока амбітних львів’ян стали учасниками програми, яка не лише дає мотивацію і знання у сфері бізнесу, але і допомагає втілити у життя власні інноваторські ідеї, щоб змінити країну.

Статистика говорить, що близько вісімдесяти відсотків новостворених проектів (чи то у комерційній сфері, чи в громадському секторі) протягом першого року існування просто закриваються. Це при тому, що стартова ідея може бути дійсно вартою уваги та корисною для суспільства.

spivakov_inkybator

Максим Коляда, координатор проекту у Львові, розповідає: «Cіті Інкубатор дуже актуальний саме у наш час. Бо навіть ті люди, які розпочинають з ідеї, часто не мають достатньо досвіду та йдуть шляхом власних помилок. Це призводить до того, що їхній проект дуже швидко згорає. Cіті Інкубатор створений, щоб допомогти таким людям у найнебезпечніший період старту протриматись і розвинутись далі».

city-inkybator

Більше сорока мотивованих людей записались на програму «інкубатору» у Львові. І вже у перший день мали змогу почути практичні поради від сім’ї Гліба та Світлани Співакових. Гліб — засновник «Співдружності соціальних підприємців», успішний бізнесмен, ідейний натхненник «Саміту у твоєму місті». Світлана – не лише чарівна дружина та мама шістьох дітей, але й бізнес-леді, власник мережі, яка включає в себе понад 350 фітнес-клубів у країнах Східної Європи.

glib_spivakov

«Будь — яке бачення повинне ґрунтуватись на високих моральних і духовних цінностях, — розповідає Гліб. — Принципи свободи, справедливості, рівності і відповідальності є ключовими. Їх потрібно зібрати разом і навчитися практикувати. Тільки тоді, будуючи малий бізнес на цих принципах, ми зможемо невеликими кроками, але впевнено і гарантовано змінити наше суспільство, зламати існуючу систему та змінити державу».

Світлана Співакова акцентувала увагу на тому, що всі знання, які  має людина, не зможуть принести користі ні їй, ні її ближнім, якщо вона не втілить їх у проект. «На Львів зараз дивляться всі. Люди хочуть приїхати сюди, зануритися в атмосферу любові, прийняття, високої культури. Саме ми зараз можемо довести, що бути українцем — це гідність. Ми можемо впливати на цінності людей, які розгублені, які не знають, як жити далі. Але якщо бізнес не буде приносити нову культуру і змінювати життя, він не буде довговічним», – переконана спікер проекту.

spivakova_inkybator

Ціль Cіті Інкубатору – стати інструментом, який допоможе кожній людині, яка є носієм ідеї, втілити її в життя. Основний акцент, безперечно, ставиться на ініціативі та ідеях самих учасників.

Зорян Гудзій, один із спікерів проекту, підприємець у сфері ІТ, зазначає: «У нас зібралась дуже ініціативна і самовмотивована група. Протягом чотирьох сесій, які пройдуть до Нового року, ми за допомогою бізнес-моделювання допоможемо нашим студентам прописати, дослідити і побачити свою ідею, після чого вони матимуть фактично «дорожню карту», як і куди рухатись».

city-inkybator2

Ми поцікавились у новоспечених студентів, якими ж є їхні враження від перших днів на проекті. Анатолійбатько чотирьох дітей, працює у освітній сфері, та прийшов сюди, щоб почерпнути натхнення для розвитку соціального освітнього проекту. «Я очікував нових знайомств, і був приємно вражений, коли знайшов однодумців. Мені подобається бачити співпрацю ідейних людей. Cіті Інкубатор має всі шанси стати платформою для реалізації добрих ідей. Буде цікаво спостерігати, а також брати в цьому участь. Тренінги були насичені, цікаві і я задоволений!»

Отже, скоро Львів отримає команду освічених і креативних бізнес-ініціаторів, які будуть змінювати місто. А поки що – чекаємо нових сесій Cіті Інкубатору, які призведуть до нових перетворень у нашому суспільстві!

Нагадаємо, організаторами Сіті Інкубатору, як і Великого Саміту є громадянський рух «Всі разом!» та «Співдружність соціальних підприємців».

Прес-служба «Всі разом!»

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи
10.09.2018

Рух «Всі разом!» презентує реєстр Рішень місцевих рад різного рівня на захист сім’ї. База даних зі списком і сканованими документами опублікована на спеціально створеному сайті: www.vsirazom.ua/council Ресурс має назву «Місцеві ради — на захист сім’ї і свободи». Він постійно оновлюється, додається інформація про нові ухвали у нових регіонах.

НЕЗАБАРОМ У МИКОЛАЄВІ ПРОЙДЕ ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!»
07.09.2018

Миколаїв готується до проведення християнського громадянського Форуму «Всі разом!». Експертний діалог покликаний мобілізувати та кваліфікувати профільне середовище християн у питанні суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей.

ЕКСПЕРТИ КАБІНЕТУ НАПРАЦЮВАЛИ СТРАТЕГІЮ УЧАСТІ ТА ВПЛИВУ
07.09.2018

Чергове засідання резидентів Кабінету зібрало учасників спільноти та запрошених гостей з різних регіонів України. Формат зустрічі передбачав виступи та відкриту дискусію по різним питанням. Результатом засідання стало напрацювання практичних рекомендацій та складання порядку денного на міжсесійний період.

50 місцевих рад стали на захист інституту сім’ї
05.09.2018

Депутати 50 місцевих рад всіх рівнів звернулися до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду і унормування одностатевих відносин.

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Чернігів, 11 серпня, сімейний фестиваль