громадянський рух

У Львові стартував Сіті Інкубатор

16 та 17 жовтня у Львові відбулася перша сесія нового проекту Cіті Інкубатор, який став продовженням Великого Саміту «Лідерство. Розвиток. Успіх». Більше сорока амбітних львів’ян стали учасниками програми, яка не лише дає мотивацію і знання у сфері бізнесу, але і допомагає втілити у життя власні інноваторські ідеї, щоб змінити країну.

Статистика говорить, що близько вісімдесяти відсотків новостворених проектів (чи то у комерційній сфері, чи в громадському секторі) протягом першого року існування просто закриваються. Це при тому, що стартова ідея може бути дійсно вартою уваги та корисною для суспільства.

spivakov_inkybator

Максим Коляда, координатор проекту у Львові, розповідає: «Cіті Інкубатор дуже актуальний саме у наш час. Бо навіть ті люди, які розпочинають з ідеї, часто не мають достатньо досвіду та йдуть шляхом власних помилок. Це призводить до того, що їхній проект дуже швидко згорає. Cіті Інкубатор створений, щоб допомогти таким людям у найнебезпечніший період старту протриматись і розвинутись далі».

city-inkybator

Більше сорока мотивованих людей записались на програму «інкубатору» у Львові. І вже у перший день мали змогу почути практичні поради від сім’ї Гліба та Світлани Співакових. Гліб — засновник «Співдружності соціальних підприємців», успішний бізнесмен, ідейний натхненник «Саміту у твоєму місті». Світлана – не лише чарівна дружина та мама шістьох дітей, але й бізнес-леді, власник мережі, яка включає в себе понад 350 фітнес-клубів у країнах Східної Європи.

glib_spivakov

«Будь — яке бачення повинне ґрунтуватись на високих моральних і духовних цінностях, — розповідає Гліб. — Принципи свободи, справедливості, рівності і відповідальності є ключовими. Їх потрібно зібрати разом і навчитися практикувати. Тільки тоді, будуючи малий бізнес на цих принципах, ми зможемо невеликими кроками, але впевнено і гарантовано змінити наше суспільство, зламати існуючу систему та змінити державу».

Світлана Співакова акцентувала увагу на тому, що всі знання, які  має людина, не зможуть принести користі ні їй, ні її ближнім, якщо вона не втілить їх у проект. «На Львів зараз дивляться всі. Люди хочуть приїхати сюди, зануритися в атмосферу любові, прийняття, високої культури. Саме ми зараз можемо довести, що бути українцем — це гідність. Ми можемо впливати на цінності людей, які розгублені, які не знають, як жити далі. Але якщо бізнес не буде приносити нову культуру і змінювати життя, він не буде довговічним», – переконана спікер проекту.

spivakova_inkybator

Ціль Cіті Інкубатору – стати інструментом, який допоможе кожній людині, яка є носієм ідеї, втілити її в життя. Основний акцент, безперечно, ставиться на ініціативі та ідеях самих учасників.

Зорян Гудзій, один із спікерів проекту, підприємець у сфері ІТ, зазначає: «У нас зібралась дуже ініціативна і самовмотивована група. Протягом чотирьох сесій, які пройдуть до Нового року, ми за допомогою бізнес-моделювання допоможемо нашим студентам прописати, дослідити і побачити свою ідею, після чого вони матимуть фактично «дорожню карту», як і куди рухатись».

city-inkybator2

Ми поцікавились у новоспечених студентів, якими ж є їхні враження від перших днів на проекті. Анатолійбатько чотирьох дітей, працює у освітній сфері, та прийшов сюди, щоб почерпнути натхнення для розвитку соціального освітнього проекту. «Я очікував нових знайомств, і був приємно вражений, коли знайшов однодумців. Мені подобається бачити співпрацю ідейних людей. Cіті Інкубатор має всі шанси стати платформою для реалізації добрих ідей. Буде цікаво спостерігати, а також брати в цьому участь. Тренінги були насичені, цікаві і я задоволений!»

Отже, скоро Львів отримає команду освічених і креативних бізнес-ініціаторів, які будуть змінювати місто. А поки що – чекаємо нових сесій Cіті Інкубатору, які призведуть до нових перетворень у нашому суспільстві!

Нагадаємо, організаторами Сіті Інкубатору, як і Великого Саміту є громадянський рух «Всі разом!» та «Співдружність соціальних підприємців».

Прес-служба «Всі разом!»

«Кабінет експертів»: знайти профільного спеціаліста тепер легко
09.07.2018

Відкрилася унікальна за своїм змістом та концепцією база профільних спеціалістів. Онлайн-ресурс «Кабінет експертів»: www.vsirazom.ua/cabinet — вже доступний для загального користування.

Форум «Всі разом!» мобілізував активістів Кривого Рогу
02.07.2018

28-29 червня 2018 у Кривому Розі відбувся християнський громадянський Форум «Всі разом!». Він об’єднав  багатьох активістів міста для обговорення стратегії суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей в Україні. Серед присутніх учасників були політики та держслужбовці різних рівнів, освітяни та медики, журналісти та представники культурного сектору, голови громадських рухів,  волонтери та студенти.

Огляд вуличних сімейних заходів: 16-19 та 23-24 червня
25.06.2018

Ще п»ять міст долучилися до національного вуличного сімейного руху. Впродовж вікендів проходили фестивалі сім»ї, марші на захист сімейних цінностей, родинні віче та лекції щодо батьківства. Далі детально про кожне місто.  16 червня в Скадовську Херсонської області на березі Чорного моря пройшло свято «Всі разом — за сім’ю!». У програмі були веселі батути, аквагрим, виступи творчих…

Огляд вуличних сімейних заходів: 9-10 червня
15.06.2018

9-10 червня стали насиченими вуличними сімейними заходами в Україні. Так, за вихідні до національног осімейного руху долучилося ще 7 міст, а в Києві пройшов найбільший сімейний фестиваль в країні.  У суботу, 9 червня в місті Хуст Закарпатської області пройшла мирна хода «Всі разом – за сім’ю!». Хустяни пройшли центральними вулицями міста від майдану Незалежності до…

Огляд вуличних сімейних заходів: 1-2 червня
15.06.2018

Перший вікенд червня став особливо яскравим для вуличного сімейного руху. Деякі міста по Україні ще більше активізувались у своїх населених пунктах, а деякі долучилися до маршу за сім’ю у Києві. Так, за перший вікенд червня сумарно на вулиці вийшло близько 50 тисяч людей на захист сімейних цінностей. Далі — про кожне місто.  1 червня в…

Цього вікенду київська Поштова площа вирувала у сімейному фестивалі
11.06.2018

9 та 10 червня Поштова площа перетворилася на місце карнавалу сімей та дітей. Тисячі киян і гостей столиці з’їхалися на фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Площа була ніби вулик: десятки локацій сімейного сервісу, програма на сцені, вечірній концерт і 30 тисяч учасників заходу за два дні! Усі фото з сценічної програми ТУТ.  Усі фото з…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Факти про «антидискримінаційну експертизу» підручників
09.07.2018

Аналіз особливостей контексту інструктивно-методичних матеріалів МОН по антидискримінаційній експертизі шкільних підручників надає можливість ознайомитись з прийомами інтеграції гендерного компонента в освіту на всіх її рівнях через запровадження норм, правил, процедур антидискримінаційної експертизи підручників.

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО РОЗГОНУ МИРНОЇ АКЦІЇ 17 ЧЕРВНЯ 2018 ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ
20.06.2018

Вих. № 36 від 20.06.2018 р.                                             Президенту України Порошенку П.О. Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. Голові Верховної Ради України Парубію А.В. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.     17 червня 2018 року відбулася безпрецедентна подія – вперше в історії незалежної України у жорстокий спосіб була розігнана мирна акція, яка була спрямована на захист…

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОМБУДСМЕНА ЩОДО ВИЗНАННЯ ДІЙ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКА НЕЗАКОННИМИ
25.04.2018

Вих. № 10 від 25.04.2018 року                                                            Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Денісовій Л. Л.  

Відгуки пасторів та служителів зі всієї України про Форум "Всі разом!"