громадянський рух

У Львові стартував Сіті Інкубатор

16 та 17 жовтня у Львові відбулася перша сесія нового проекту Cіті Інкубатор, який став продовженням Великого Саміту «Лідерство. Розвиток. Успіх». Більше сорока амбітних львів’ян стали учасниками програми, яка не лише дає мотивацію і знання у сфері бізнесу, але і допомагає втілити у життя власні інноваторські ідеї, щоб змінити країну.

Статистика говорить, що близько вісімдесяти відсотків новостворених проектів (чи то у комерційній сфері, чи в громадському секторі) протягом першого року існування просто закриваються. Це при тому, що стартова ідея може бути дійсно вартою уваги та корисною для суспільства.

spivakov_inkybator

Максим Коляда, координатор проекту у Львові, розповідає: «Cіті Інкубатор дуже актуальний саме у наш час. Бо навіть ті люди, які розпочинають з ідеї, часто не мають достатньо досвіду та йдуть шляхом власних помилок. Це призводить до того, що їхній проект дуже швидко згорає. Cіті Інкубатор створений, щоб допомогти таким людям у найнебезпечніший період старту протриматись і розвинутись далі».

city-inkybator

Більше сорока мотивованих людей записались на програму «інкубатору» у Львові. І вже у перший день мали змогу почути практичні поради від сім’ї Гліба та Світлани Співакових. Гліб — засновник «Співдружності соціальних підприємців», успішний бізнесмен, ідейний натхненник «Саміту у твоєму місті». Світлана – не лише чарівна дружина та мама шістьох дітей, але й бізнес-леді, власник мережі, яка включає в себе понад 350 фітнес-клубів у країнах Східної Європи.

glib_spivakov

«Будь — яке бачення повинне ґрунтуватись на високих моральних і духовних цінностях, — розповідає Гліб. — Принципи свободи, справедливості, рівності і відповідальності є ключовими. Їх потрібно зібрати разом і навчитися практикувати. Тільки тоді, будуючи малий бізнес на цих принципах, ми зможемо невеликими кроками, але впевнено і гарантовано змінити наше суспільство, зламати існуючу систему та змінити державу».

Світлана Співакова акцентувала увагу на тому, що всі знання, які  має людина, не зможуть принести користі ні їй, ні її ближнім, якщо вона не втілить їх у проект. «На Львів зараз дивляться всі. Люди хочуть приїхати сюди, зануритися в атмосферу любові, прийняття, високої культури. Саме ми зараз можемо довести, що бути українцем — це гідність. Ми можемо впливати на цінності людей, які розгублені, які не знають, як жити далі. Але якщо бізнес не буде приносити нову культуру і змінювати життя, він не буде довговічним», – переконана спікер проекту.

spivakova_inkybator

Ціль Cіті Інкубатору – стати інструментом, який допоможе кожній людині, яка є носієм ідеї, втілити її в життя. Основний акцент, безперечно, ставиться на ініціативі та ідеях самих учасників.

Зорян Гудзій, один із спікерів проекту, підприємець у сфері ІТ, зазначає: «У нас зібралась дуже ініціативна і самовмотивована група. Протягом чотирьох сесій, які пройдуть до Нового року, ми за допомогою бізнес-моделювання допоможемо нашим студентам прописати, дослідити і побачити свою ідею, після чого вони матимуть фактично «дорожню карту», як і куди рухатись».

city-inkybator2

Ми поцікавились у новоспечених студентів, якими ж є їхні враження від перших днів на проекті. Анатолійбатько чотирьох дітей, працює у освітній сфері, та прийшов сюди, щоб почерпнути натхнення для розвитку соціального освітнього проекту. «Я очікував нових знайомств, і був приємно вражений, коли знайшов однодумців. Мені подобається бачити співпрацю ідейних людей. Cіті Інкубатор має всі шанси стати платформою для реалізації добрих ідей. Буде цікаво спостерігати, а також брати в цьому участь. Тренінги були насичені, цікаві і я задоволений!»

Отже, скоро Львів отримає команду освічених і креативних бізнес-ініціаторів, які будуть змінювати місто. А поки що – чекаємо нових сесій Cіті Інкубатору, які призведуть до нових перетворень у нашому суспільстві!

Нагадаємо, організаторами Сіті Інкубатору, як і Великого Саміту є громадянський рух «Всі разом!» та «Співдружність соціальних підприємців».

Прес-служба «Всі разом!»

ФОРУМ «ВСІ РАЗОМ!» У МИКОЛАЄВІ: ПІСЛЯМОВА
22.10.2018

5-6 жовтня в Миколаєві пройшов Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія відбулася в рамках Національної кампанії розвитку лідерів та управлініців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. Пропонуємо ознайомитися з відгуками учасників Форуму про захід.

ВІДБУВСЯ ХРИСТИЯНСКИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ФОРУМ У МИКОЛАЄВІ
08.10.2018

5-6 жовтня  2018 відбувся Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Подія була присвячена обговоренню стратегій та інструментів реалізації найкращих перетворень в Україні. Насамперед йшлося про те, як реалізувати бачення змін в сім’ї, культурі, освіті, економіці, політиці, громадянському секторі та медіа на основі християнських цінностей. 

Понад тисяча громадян просять Київраду відправити Зозулю у відставку
02.10.2018

Резолюція недовіри начальнику Управління патрульної поліції Києва Юрію Зозулі набрала понад 1000 підписів. Громадяни України просять депутатів Київської міської ради проголосувати відповідне рішення; це стане підставою для звільнення Зозулі із займаної посади.

Рух «Всі разом!» подбав про якісне наповнення PodyаkaFest
28.09.2018

23 вересня на Хрещатику пройшов івент PodyаkaFest в рамках Всеукраїнського Свята Подяки.  На запрошення центрального оргкомітету офіс руху «Всі разом!» став координатором цього фестивального містечка. Близько півсотні локацій, денна сцена, фестиваль вуличної їжі та багато іншого. Свято розпочалося із феєричного заїзду колони байкерів. Усі вони їхали із яскравими прапорами «Свято Подяки» та «Всі разом —…

НА МИКОЛАЇВСЬКОМУ ФОРУМІ «ВСІ РАЗОМ!» ГОВОРИТИМУТЬ ПРО СТРАТЕГІЮ ЗМІН
24.09.2018

5-6 жовтня 2018 у Миколаєві відбудеться Християнський Громадянський Форум «Всі разом!». Кожний з промовців розкриватиме стратегію громадської участі віруючих в суспільно-політичному житті громади. А також передаватиме навички реалізації суспільних і державних змін на основі християнських цінностей.

Офіс «Всі разом!» став координатором Podyaka Fest
12.09.2018

Команду руху «Всі разом!» запросили організувати Podyaka Fest  в рамках Всеукраїнського Свята Подяки 23 вересня на Хрещатику. Це фестивальне містечко з понад півтостнею локацій, денною сценою та фестивалем вуличної їжі.  Уже кілька місяців триває підготовка до Свята Подяки і зокрема до денної програми Podyaka Fest. Офіс руху «Всі разом!» потурбувався, щоб гості свята отримали для себе…

Доктор юридичних наук М. Медведєва: чому не варто приєднуватися до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад
05.11.2018

Обґрунтування непідписання Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

Рекомендації ГО «Рух «Всі разом!» щодо Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у місцевих громадах
01.11.2018

Хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад розробила організація «Рада європейських муніціпалітетів і регіонів»  у 2004 році, членом якої є Асоціація міст України. Документ не розглядався українською експертною спільнотою, не був проголосований на засіданні Кабінету Міністрів України та не ратифікований Верховною Радою України.

Суспільний опір країн Європи та світу проти ґендерної ідеології
24.09.2018

Національне законодавство різних країн активно переписують під вимоги ґендерних ідеологів. Головна мета – скасувати природні ролі чоловіка та жінки, деформувати ідентичність, зруйнувати інститут сім’ї та унормувати одностатеві сексуальні стосунки. Ґендерна ідеологія проникає в усі сфери суспільного життя, передусім через антидискримінаційні пункти у законодавстві. Але нині чи не головним правовим механізмом впровадження ґендерної ідеології є Стамбульська…

Культура та християнський вплив в Україні
13.07.2018

Що таке культура? Культура це в першу чергу — набір цінностей і моделі поведінки, які проявляють себе в різних формах (в тому числі в мистецтві та моралі, етика та естетика). Культура це факт нашого існування.

МЕЖІ ТОЛЕРАНТНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ: стратегічні принципи
13.07.2018

Коли соціальний і медійний простір наповниться здоровою інформацією про реальність існуючих небезпек, владі не просто буде боротися із суспільною думкою і вона змушена буде її враховувати, зав’язавши відкритий суспільний діалог або розпочавши народні обговорення з ключових питань, що стосуються розширення переліку та змісту основних прав людини.

Міжцерковна рада в системі громадянського суспільства»
13.07.2018

Саме духовну систему, вірніше її частину, що включає в себе функціонування, розвиток, вплив на суспільство в цілому Християнських Церков, через практичний приклад співпраці різних християнських конфесій і деномінацій у спільній Духовній Раді Християнських Церков Запорізького краю, і буде йти мова у цій статті.

Вимоги до влади у зв'язку з побиттям учасників акції протесту проти "гей-параду"