громадянський рух

У Львові стартував Сіті Інкубатор

16 та 17 жовтня у Львові відбулася перша сесія нового проекту Cіті Інкубатор, який став продовженням Великого Саміту «Лідерство. Розвиток. Успіх». Більше сорока амбітних львів’ян стали учасниками програми, яка не лише дає мотивацію і знання у сфері бізнесу, але і допомагає втілити у життя власні інноваторські ідеї, щоб змінити країну.

Статистика говорить, що близько вісімдесяти відсотків новостворених проектів (чи то у комерційній сфері, чи в громадському секторі) протягом першого року існування просто закриваються. Це при тому, що стартова ідея може бути дійсно вартою уваги та корисною для суспільства.

spivakov_inkybator

Максим Коляда, координатор проекту у Львові, розповідає: «Cіті Інкубатор дуже актуальний саме у наш час. Бо навіть ті люди, які розпочинають з ідеї, часто не мають достатньо досвіду та йдуть шляхом власних помилок. Це призводить до того, що їхній проект дуже швидко згорає. Cіті Інкубатор створений, щоб допомогти таким людям у найнебезпечніший період старту протриматись і розвинутись далі».

city-inkybator

Більше сорока мотивованих людей записались на програму «інкубатору» у Львові. І вже у перший день мали змогу почути практичні поради від сім’ї Гліба та Світлани Співакових. Гліб — засновник «Співдружності соціальних підприємців», успішний бізнесмен, ідейний натхненник «Саміту у твоєму місті». Світлана – не лише чарівна дружина та мама шістьох дітей, але й бізнес-леді, власник мережі, яка включає в себе понад 350 фітнес-клубів у країнах Східної Європи.

glib_spivakov

«Будь — яке бачення повинне ґрунтуватись на високих моральних і духовних цінностях, — розповідає Гліб. — Принципи свободи, справедливості, рівності і відповідальності є ключовими. Їх потрібно зібрати разом і навчитися практикувати. Тільки тоді, будуючи малий бізнес на цих принципах, ми зможемо невеликими кроками, але впевнено і гарантовано змінити наше суспільство, зламати існуючу систему та змінити державу».

Світлана Співакова акцентувала увагу на тому, що всі знання, які  має людина, не зможуть принести користі ні їй, ні її ближнім, якщо вона не втілить їх у проект. «На Львів зараз дивляться всі. Люди хочуть приїхати сюди, зануритися в атмосферу любові, прийняття, високої культури. Саме ми зараз можемо довести, що бути українцем — це гідність. Ми можемо впливати на цінності людей, які розгублені, які не знають, як жити далі. Але якщо бізнес не буде приносити нову культуру і змінювати життя, він не буде довговічним», – переконана спікер проекту.

spivakova_inkybator

Ціль Cіті Інкубатору – стати інструментом, який допоможе кожній людині, яка є носієм ідеї, втілити її в життя. Основний акцент, безперечно, ставиться на ініціативі та ідеях самих учасників.

Зорян Гудзій, один із спікерів проекту, підприємець у сфері ІТ, зазначає: «У нас зібралась дуже ініціативна і самовмотивована група. Протягом чотирьох сесій, які пройдуть до Нового року, ми за допомогою бізнес-моделювання допоможемо нашим студентам прописати, дослідити і побачити свою ідею, після чого вони матимуть фактично «дорожню карту», як і куди рухатись».

city-inkybator2

Ми поцікавились у новоспечених студентів, якими ж є їхні враження від перших днів на проекті. Анатолійбатько чотирьох дітей, працює у освітній сфері, та прийшов сюди, щоб почерпнути натхнення для розвитку соціального освітнього проекту. «Я очікував нових знайомств, і був приємно вражений, коли знайшов однодумців. Мені подобається бачити співпрацю ідейних людей. Cіті Інкубатор має всі шанси стати платформою для реалізації добрих ідей. Буде цікаво спостерігати, а також брати в цьому участь. Тренінги були насичені, цікаві і я задоволений!»

Отже, скоро Львів отримає команду освічених і креативних бізнес-ініціаторів, які будуть змінювати місто. А поки що – чекаємо нових сесій Cіті Інкубатору, які призведуть до нових перетворень у нашому суспільстві!

Нагадаємо, організаторами Сіті Інкубатору, як і Великого Саміту є громадянський рух «Всі разом!» та «Співдружність соціальних підприємців».

Прес-служба «Всі разом!»

Рух «Всі разом!» запрошує на Всеукраїнський Форум сім`ї у Києві
08.02.2019

1 березня у Києві пройде Всеукраїнський форум сім`ї. До участі у заході запрошено керівництво держави, урядовців, парламентарів, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій з усіх областей України. Всеукраїнський Форум сім`ї розпочнеться о 10:00 й триватиме до 18:00. Учасники заходу зберуться в «Українському домі», що по вулиці Хрещатик, 2….

Рух «Всі разом!» оголошує конкурс проектів заходів на сімейну тематику
06.02.2019

Отримати грант на організацію вуличного заходу на сімейну тематику стало можливо. Рух «Всі разом!» оголошує всеукраїнський конкурс для проведення тематичної події у місті. Переможцями стануть 5 населених пунктів, які отримають фінансування на суму 40 тисяч гривень. Організатори наголошують, щоб захід популяризував сімейні цінності; зображував важливість батьківства, материнства, дитинства; підтримував споріднений зв’язок між поколіннями; демонстрував красу…

ВІДБУВСЯ ФОРУМ ЛІДЕРІВ РУХУ «ВСІ РАЗОМ!»
04.02.2019

1 лютого 2019 у Києві відбувся Форум лідерів руху «Всі разом!». Подія зібрала близько 100 учасників. Впродовж цілого дня, делегати звітували, спільно планували та напрацьовували стратегію активностей у новому році, обговорювали спільні цінності та нагороджували найактивніших рухівців.  

ЛГБТ та вільні статеві стосунки – стара радянська традиція
27.12.2018

Панує стереотип, що гендер, толерантне ставлення до гомосексуальних відносин чи сексуальна вседозволеність належать до європейських цінностей, отже критики гендерної ідеології – це агенти Росії, які намагаються повернути в Україну в часи «совка» та захищають «цінності Московії». Але мало кому відомо, що гендер у своїй суті має марксистське походження і першою країною, де впроваджували сексуальну революцію…

КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК
21.12.2018

20 грудня 2018 року в Києві відбулося  річне підсумкове засідання Кабінету експертів. Захід зібрав резидентів та запрошених гостей. У підсумку були напрацьовані та прийняті рішення по ключових питаннях порядку денного.

У Київській області просять Уряд ліквідувати посаду з гендерних питань
14.12.2018

Білоцерківська міська рада ухвалила рішення, в якому просить Кабінет міністрів звільнити Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко. Документ містить також вимогу про ліквідацію зазначеної посади, яка «викликає чимало суперечностей у суспільстві».

Науковці закликають Кабмін ліквідувати посаду уповноваженого з питань гендерної політики
29.12.2018

Науковці у відкритому листі висловили своє занепокоєння щодо захисту суспільної моралі, сімейних цінностей в Україні, що пов’язане, зокрема, із перевищенням меж своїх повноважень Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики. Вчені підтримали заяву Секретаря РНБО Олександра Турчинова про небезпеку гендерної ідеології, і, зокрема, наголосили, що питання суспільної моралі та захисту інституту сім’ї є об’єктом національної безпеки…

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОСІМЕЙНУ І АНТИГЕНДЕРНУ ПОЗИЦІЮ СЕКРЕТАРЯ РНБО
21.12.2018

Станом на 20 грудня 2018 року 68 рад різних рівнів (в тому числі 12 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради представляють інтереси понад 20 млн. українців.

Понад 300 громадських організацій закликають змінити Стамбульську Конвенцію
14.12.2018

Понад три сотні неурядових громадських організацій з 9 країн Європи, включаючи Україну, ініціюють поправки до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології, які стоять на заваді її ратифікації.

Просимо прем’єр-міністра України вгамувати головну «гендерну політикиню» Левченко
11.12.2018

Прем’єр-міністру України                                                                                                                              Гройсману В. Б.      Шановний Володимире Борисовичу! Користуючись нагодою, висловлюємо Вам запевнення у глибокій повазі. Станом на 7 грудня 2018 року 65 рад різних рівнів (в тому числі 11 обласних) проголосували звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту сімейних цінностей в Україні. Ці ради…

Оновлений проект Рішення місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї
23.11.2018

До розгляду пропонується новий проект РІШЕННЯ місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї на рівні адміністративно-територіальної одиниці і на рівні загальнодержавному.

ЗВЕРНЕННЯ БАТЬКІВ ДО МОН ЩОДО ЗАГРОЗ Т.З. «СЕКСУАЛЬНОЇ ОСВІТИ» У ШКОЛАХ (ПРОЕКТ)
19.11.2018

ПРОЕКТ Міністру освіти і науки України Гриневич Л. М. Шановна Ліліє Михайлівно! Інформуємо Вас, що у навчальному закладі ____________, де навчаються наші діти, проходять лекції із так званої «сексуальної освіти». Під час таких лекцій дітям в позитивному контексті розповідають про мастурбацію, секс із однолітками, одностатеві стосунки, контрацептиви. Також є неприпустимим, що так звані «одностатеві партнерства»…

Хуст, 9 червня 2018, сімейний захід