Храпач Олександр

Почесний голова громадської організації “Місія Милосердя й Справедливості”, правозахисник.
Регіон: Київська
Написати експерту

Про освіту

Закінчив Інститут економіки і права ХДПУ імені Григорія Сковороди, за напрямком правознавства у 2003 році. Міжнародний університет “Vision”, здобувши кваліфікацію магістра теології у 2016 році

Область науково-практичних інтересів

Право і закон. Антикорупційна діяльність. Сфера утвердження національної і громадянської ідентичності. Благодійність.

Досвід експерта

Обіймав посаду слідчого та старшого слідчого з особливо важливих справ слідчого управління обласного правоохоронного органу. З 2008 р. провадить незалежну адвокатську діяльність та адвокатську діяльність в корпоративному секторі. Засновник та почесний голова громадської організації “Місія Милосердя й Справедливості”.

У 2019 р. був запрошений на державну службу для реалізації реальних змін в управлінні обласної державної адміністрації, яку залишив за власним бажанням, через подальше нехтування обумовлених цінностей і пріоритетів в сфері державної та регіональної політики.

Пріоритетом в діяльності має вивчення антикорупційної діяльності, законотворчості в сфері захисту та утвердження національної і громадянської ідентичності, на основі відвічних християнських цінностей, реформування державного сектору управління. Розробив і впроваджує Правову стратегію захисту інституту сім’ї в Україні.

Член Координаційної ради з питань утвердження української національної і громадянської ідентичності при Кабінеті міністрів України.

Виступи у ЗМІ

Розмова в студії каналу “Ірт-Полтава”: “Інститут сім’ї. Місія зберегти”