Ткачук Руслан

Полковник, військовий журналіст та аналітик
Написати експерту

Про освіту
Освіта вища. Закінчив Львівське військове училище – факультет журналістики та Інститут релігійних наук Томи Аквінського (закінчив 3 курси і добровільно призваний в ЗСУ в російсько-українській війні).

Область науково-практичних інтересів
Інформаційна та військова сфери, антикорупційна журналістика.

Досвід експерта

Офіцер мобільної прес-групи Команудвання сил оборони Запорізького краю, речник Командування Сил оборони та виконуючий обов’язки редактора, відповідального прес-секретаря та кореспондента прифронтової газети “Козацька слава”. Кореспондент-організатор дивійної газети “Голос воїна” (128 Закарпатська дивізія). Газета Міноборони “Народна армія” (у різних відділах), відділ публіцистики журнал МОУ “Військо України”. Автор і ведучий програм на Емігрантському радіо – “Героя слава” та “Чистий четвер” (релігійна тематика).

Був речником штабу АТО в Луганській області. Випустив дві книги у співавторстві: “Інформаційна безпека країни в контексті україно-російського конфлікту” та збірка нарисів “На межі горя та надії”.

У березні 2022 за власною інінціативою призваний у ЗСУ. З 11 березня – спеціальний кореспондент Інформаційного агенства МОУ АрміяInform.