Рохов Руслан

CEO в PGR Consulting Group LLC
Написати експерту

Про освіту

У 2009 закінчив факультет Міжнародних відносин Хмельницького національного університету, за спеціальністю: економіст-міжнародник, перекладач. Роком раніше отримав диплом «Бакалавра міжнародних відносин». Навчався на програмі «Civil and political school» (CAPS) в Києві.
Вивчав досвід децентралізації та місцевого розвитку Польщі, а також як працює Міністерство розвитку Польщі в сфері регіонального розвитку.

У 2014 вивчав досвід грузинських реформ у Тбілісі, Трузія.

В рамках програми «Community Connections» досліджував тему: «Волонтерство: ефективний відбір волонтерів, навчання, розподіл завдань та їх винагорода».

Область науково-практичних інтересів
Розвиток громад.

Досвід експерта

З 2020 CEO в PGR Consulting Group LLC.

Голова правління ГО «Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля». В рамках проекту «Посилення участі громадян у розвитку міста в регіонах України», що впроваджується в Україні Міжнародним фондом «Відродження», консультує регіональні представництва Київського Діалогу.

Був консультантом програми «Підвищення інституційної спроможності  Маріупольської міської ради у  впровадженні стратегії розвитку міста», за підтримки ГО «Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» спільно з Фондом розвитку Маріуполя.

На принципах «pro bono» є керівником програми «Школа Мерів», освітнього проекту ГО «Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля».

Керував проектом «City Progress Index», ініційованого ГО «Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» та підтриманого компаніями Deloitte Ukraine, GfK Ukraine, Baker Tilly та Центром економічних стратегій.

Обіймав посаду помічника Миколаївського міського голови. Відповідав за розвиток інституційної спроможності Виконавчого комітету Миколаївської міської ради, роботу з донорами та за міжнародну співпрацю. Виступав ініціатором та координатором проекту «Створення Агенції розвитку Миколаєва».

Працював заступником директора ГО «Ділова рада України». Відповідав за підготовку планів роботи організації та її координацію, співпрацю з громадськістю та взаємодію з органами влади.

За період з 2009 – 2013 рр. – керував проектами різних громадських організацій (ВМГО «ФРІ», ХОМГО «Хмельницький обласний центр молодіжних ініціатив», тощо).

У листопаді 2013 виступав одним із організаторів студентського Єврострайку в Хмельницькому та одним з громадських лідерів місцевого Євромайдану. Формував та координував Систему колективної безпеки учасників євромайданів «Свої».

Координував реалізацію проекту «Чорний острів – місце суспільної єдності». У 2011 перебував у складі робочої групи з розробки стратегії розвитку Хмельницької області на 2011-2020 роки.

Брав активну участь в діяльності різних молодіжних громадських організацій та рухів: член Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Український Молодіжний Собор», Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», засновник Хмельницького обласного центру молодіжних ініціатив, регіональний координатор адвокасі кампанії «Молодіжна варта» тощо.

Виступи в ЗМІ

  1. IDEALIST.media –  https://youtu.be/NOD7E3kHuEE