Олійник Олег

Пастор церкви, керівник ГО "Моє покоління", магістр богослів'я
Регіон: Донецька
Написати експерту

Про освіту
Вищу освіту здобував у Донецькій державній консерваторії  імені Сергія Прокоф’єва. За фахом – артист, викладач музики.
Додатково навчався у Донецькому державному університеті. Отримав кваліфікацію біолога, викладача біології та хімії.  Закінчив Міжнародний університет “Vision”. Здобув кваліфікацію магістра болослів’я.

Область науково-практичних інтересів
Сім’я, подружжя, виховання дітей, підготовка тренерів та вчителів за програмою “Школа подружнього життя” для роботи в загальноосвітніх закладах, в молодіжних центрах, в центрах сім’ї, в церквах та ін.

Досвід експерта
Голова комісії у справах освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури в Громадській раді Краматорська.
Створив авторську програму та посібник для вчителів “Школа подружнього життя”, які отримали гриф МОН України.

Керівник проекту “Школа подружнього життя” в Донецькій області. Проект вийшов за межи Донецької області: проведені тренінги та підготовлені фахівці, які реалізовують проект у більш ніж 10 містах Донецької області, а також в Білій Церкві, у Бердянску, Херсоні та області, у Харкові.
Проект “Школа подружнього життя” має метою підготовку молоді та всіх бажаючіх до життя в подружжі. Він реалізується в тісній співпраці з  Департаментами сім’ї, молоді та спорту, Департаментами освіти, Управліннями юстиції.

Керує проектом “Фестиваль сім’ї” в Краматорську. До складу оргкомітету Фестивалю залучено Міжрелігійну раду церков Краматорська, громадські організації, відділ культури, представники бізнесу та ін. Фестиваль проходить під патронатом міського голови та Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.


Виступи в ЗМІ:

АКМЦ online: “Прес-конференція присвячена Фестивалю сім`ї в Краматорську”
UA: ДОНБАС. Впровадження освітньої програми “Школа подружнього життя”