Олійник Олег

Керівник міжнародного проекту "Школа подружнього життя"
Регіон: Донецька
Написати експерту

Про освіту
Навчався в Університеті менеджменту освіти НАПН України, за напрямом «Освітні, педагогічні науки». Здобув кваліфікацію магістра освітніх педагогічних наук. Додатково вивчав білогію та хімію у Донецькому державному університеті.

Студіював богослів’я на магістратурі у Міжнародному університеті “Vision”.  Закінчив Донецьку державну консерваторію  імені Сергія Прокоф’єва, здобувши кваліфікацію артиста і викладача музики.

Область науково-практичних інтересів
Сім’я, подружжя, виховання дітей, підготовка тренерів та вчителів за програмою “Школа подружнього життя” для роботи в загальноосвітніх закладах, в молодіжних центрах, в центрах сім’ї, в церквах та ін.

Досвід експерта
Голова комісії у справах освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури в Громадській раді Краматорська.
Створив авторську програму та посібник для вчителів “Школа подружнього життя”, які отримали гриф МОН України.

Керівник Всеукраїнського проекту “Школа подружнього життя. Тренінгами були охоплені: Донецька область, Дніпро, Херсон, Миколаїв, Харків, Бердянськ, Запоріжжя, Вінниця, Біла Церква. Навчання пройшли близько 1000 тренерів та вчителів.
Проект “Школа подружнього життя” має метою підготовку молоді та всіх бажаючіх до життя в подружжі. Він реалізується в тісній співпраці з  Департаментами сім’ї, молоді та спорту, Департаментами освіти, Управліннями юстиції.

Керує проектом “Фестиваль сім’ї” в Краматорську. До складу оргкомітету Фестивалю залучено Міжрелігійну раду церков Краматорська, громадські організації, відділ культури, представники бізнесу та ін. Фестиваль проходить під патронатом міського голови та Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.


Виступи в ЗМІ:

Презентація програми “Школа подружнього життя” в Мінмолоді для обласних керівників
АКМЦ online: “Прес-конференція присвячена Фестивалю сім`ї в Краматорську”
UA: ДОНБАС. Впровадження освітньої програми “Школа подружнього життя”