Лазар Наталія

Голова Громадської організації "Народні Збори України"в Тернополі
Написати експерту

Про освіту

У 2007 році закінчила Тернопільський національний економічний університет на кафедрі інтелектуальної власності комп’ютерного і інформаційного права. Здобула кваліфікацію магістра юридичних наук.

Область науково-практичних інтересів

Юриспруденція. Політика. Благодійність.

Досвід експерта

Голова Громадської організації “Народні Збори України”в Тернополі. Виступає одним з провідних модераторів діалогу громадськості і влади у своєму місті. Збирає місцеві засідання представників громадянського сектору для напрацювання спільних рішень по нагальним питанням розвитку громади. Член Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр».

Здійснює юридичний супровід сімей загиблих воїнів АТО та волонтерів в суді. Сприяє у відновленні їхніх прав і соціальних гарантій закріплених законом.

Працює з дітьми і молоддю. Організовує дозвілля і відпочинок для пільгової категорії дітей: сироти в дитячих будинках, з числа сімей бійців АТО, а також дітьми, чиї матері відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Реалізує програми ресоціалізації жінок у виправних колоніях посиленого режиму.

Є учасником щорічної Міжнародної благодійної кампанії для сімей загиблих військовослужбовців і співробітників силових структур. Бере участь у міжнародних, національних форумах, конференціях присвячених суспільним і державним перетворенням. Виступає на прес-конференціях, в тому числі з головою Вищої ради Народних зборів України Миколою Маломужем та головами обласних громад Народних зборів України.

Підприємець, співвласник ринку «Рубікон» в Тернополі.