Іваськів Ірина

Директор ГО «Перлина Відродження»
Галузь:Культура
Написати експерту

Про освіту
У 1991 здобула технічну освіту у Металургійному коледжі Кам’янського. Навчалася на диригентсько-хоровому відділенні Дніпровського біблійного коледжу. Студіювала станковий живопис та графіку у Заочному Народному Університеті Мистецтв.

Додатково вивчала повний курс дитячого служіння при ОГ «Дитяча Місія».

Область науково-практичних інтересів
Недільні школи. Організація таборів. Письменництво. Культура.

Досвід експерта
Голова Всеукраїнської громадської організації «Перлина Відродження», яка займається розвитком і популяризацією християнської творчості. Постійний член журі та співорганізатор декількох міжнародних фестивалів дитячої творчості.

Відео-блогер (автор різних навчальних відео проектів: відео курс для поетів-початківців, відео-курс біблійних уроків музики, відео-проект «Недільна школа онлайн» та інших). Авторський блог в YouTube. Засновник блогу методичних розробок для вчителів Life Academy.

  • Автор семінарів для дитячих/підліткових/молодіжних робітників: «Робота з дошкільнятами від А до Я», «Організація Недільної школи від А до Я», «Планування від А до Я», «Школа регентів» та інших.
  • Автор методичних розробок (уроки хороведення, англійський для дошкільнят, музичне виховання дошкільнят та інших), трьохрічної програми Недільної школи для дошкільнят, шестирічної програми Недільної школи для дітей 7-12 років, трьохрічної програми Біблійної школи для підлітків.
  • Засновник і постійний тренер в Міжнародній школі копірайтингу.

Член Спілки християнських письменників України з 2005. Нагороджена медаллю СХПУ. Переможець конкурсу сатири від СХПУ в номінації «Мала проза» (памфлети і фейлетони), фіналіст і супер-фіналіст десятків міжнародних літературних конкурсів.

Видано 17 авторскьких книг та методичних розробок (книжка для батьків «Поднимаясь до уровня детей», серія автобіографічних оповідань про дітей вулиці «Записки волонтера», книга про різні грані турботи під час служіння «Добрый самарянин», методичний посібник «Как составить календарный план для Воскресной школы», Методичний комплекс “Моя стать. Шлюб і сім’я” тощо). Надруковано 4 збірки пісень для сольного та хорового виконання (2004, 2005, 2006, 2009). 13 років присвятила керуванню великим християнським об’єднаним сімейним хором «Ковчег Дружби», який записав 5 музичних альбомів.