Іваськів Ірина

Директор ГО «Перлина Відродження»
Галузь:Культура
Написати експерту

Про освіту
У 1991 здобула технічну освіту у Металургійному коледжі Кам’янського. Навчалася на диригентсько-хоровому відділенні Дніпровського біблійного коледжу. Студіювала станковий живопис та графіку у Заочному Народному Університеті Мистецтв.

Додатково вивчала повний курс дитячого служіння при ОГ «Дитяча Місія».

Зараз навчається в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара (факультет психології та спеціальної освіти).

Область науково-практичних інтересів
Недільні школи. Організація таборів. Педагогіка. Спеціальна педагогіка. Логопедія. Письменство. Культура.

Досвід експерта
Голова Всеукраїнської громадської організації «Перлина Відродження», яка займається розвитком і популяризацією християнської творчості. Постійний член журі та співорганізатор декількох міжнародних фестивалів дитячої творчості.

  • Автор семінарів для дитячих/підліткових/молодіжних робітників: «Робота з дошкільнятами від А до Я», «Організація Недільної школи від А до Я», «Планування від А до Я», «Школа регентів» та інших.
  • Автор методичних розробок для Недільних шкіл: трьохрічної програми Недільної школи для дошкільнят, шестирічної програми Недільної школи для дітей 7-12 років, трьохрічної програми Біблійної школи для підлітків, методичний посібник «Как составить календарный план для Воскресной школы».
  • Автор методичного комплексу для підлітків для Недільних та загальноосвітніх шкіл «Моя стать. Шлюб і сім’я».
  • Видано книги-роздуми для батьків і вчителів: посібник для батьків «Поднимаясь до уровня детей», книга про різні грані турботи під час служіння «Добрый самарянин», серія автобіографічних оповідань про дітей вулиці «Записки волонтера».
  • Автор методичних розробок для дошкільнят (англійська для дошкільнят, музичне виховання дошкільнят, артикуляційні казки та інші) та для керівників церковних хорів (уроки хороведення).
  • Авторський блог в YouTube з різними навчальними відео проектами: відео курс для поетів-початківців, відео-курс біблійних уроків музики, відео-проект «Недільна школа онлайн» та іншими.
  • Засновник блогу методичних розробок для вчителів Life Academy
  • Засновник і постійний тренер в Міжнародній школі копірайтингу.

Журналіст. Член Міжнародної Асоціації Журналістів «Новомедіа». Письменниця. Автор понад 20 виданих книг. Член Спілки християнських письменників України з 2005. Нагороджена медаллю СХПУ.

Композитор (автор понад 500 пісень для сольного і хорового виконання), надруковано 5 нотних збірок (2004, 2005, 2006, 2009, 2021). Член Асоціації композиторів Дніпровщини НВМС (Національної Всеукраїнської Музичної Спілки). 13 років присвятила керуванню великим християнським об’єднаним сімейним хором «Ковчег Дружби», який записав 5 музичних альбомів.