Гула Сергій

Голова руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»
Регіон: Київська
Написати експерту

Про освіту

Закінчив аспірантуру Київського університету економіки і права, здобув вищу юридичну освіту. Постійно підвищує кваліфікацію за напрямками: державна служба, аналітика, антикорупційне законодавство.

Область науково-практичних інтересів

Антикорупційна аналітика

Досвід експерта

Експерт Центру протидії корупції та професійний адвокат. Член Асоціації правників України, Асоціації християн-юристів України, експертом Центру протидії корупції. Автор ряду наукових статей та аналітичних матеріалів з питань боротьби з корупцією у сфері державних закупівель.

У різні роки був залучений до проектів протидії корупції та хабарництву.
У 2014 році започаткував та наразі координує загальнонаціональний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». Активно підтримує своєю професійною діяльністю різні національні антикорупційні проекти. Також в цьому напрямку триває і наукова діяльність.

Має багаторічний досвід створення громадських організацій, координації суспільних ініціатив та національних проектів, таких як: «Розвиток студентського самоврядування, як необхідна складова демократизації вищої освіти» та «Запровадження кодексу честі у систему вищої освіти». Неодноразово був учасником антикорупційних молодіжних турів по Україні.

Виступи в ЗМІ
1. Що потрібно робити з офшорами

2. Ток шоу “Момент істини” Давати хабарі, чи ні?

3. В нас є впевненість у боротьбі з хабарництвом

4. 112 канал Про Рух “Ні хабарництву!”

5. Як уникнути хабаря?