Вони отримали від сімейного руху України ЧЕРВОНУ КАРТКУ

Фабула
  • Висловила підтримку проведення гей-параду в Києві у 2015. Також брала участь у таких заходах безпосередньо у 2016, 2017 роках.


• З’явилася на обкладинці Журналу «PRIDE Україна» — перший україномовний журнал ЛГБТ-спільноти в Україністворений Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» — національною ЛГБТ-організацією. Всього було опубліковано 5-ть випусків журналу. Наразі, випуск журналу зупинений, через брак фінансування (2015-2016). Позиціонована, як учасниця дискусії: https://www.facebook.com/events/984761864924120/


• Під час міжнародної конференції “ЛГБТ питання та європейська інтеграція України”, яка відбулася у Києві в березні 2016 року, Світлана Заліщук виступила із промовою і зазначила наступне: «Україна є лідером у сфері прав людини на пострадянському просторі, і в майбутньому, можливо, стане зразком навіть для Росії. Але зараз ми повинні не зупинятися на досягнутому, а рішуче просуватися далі у галузі прав людини: вдосконалити антидискримінаційне законодавство, а конкретно для ЛГБТ – легалізувати інститут громадянського партнерства». На той момент вона була  головою підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.


• У залі засідань Верховної Ради України Світлана Заліщук вивісила банер із надписом: «Рівність = для всіх». Під таким гаслом проходив гей-парад у Київі. Така «рівність» означає наступне: впровадження в українське правове поле одностатевих відносин, визнання одностатевих так названих «шлюбів» на законодавчому рівні, надання права гомосексуалістам та ВІЛ-інфікованим особам бути донорами крові, надання права ВІЛ-інфікованим особам (серед яких більшість тих, хто практикує одностатеві відносини) всиновлювати дітей.