У 2024 році, в часи війни й кровопролитних боїв на Харківщині, Донеччині та всій лінії фронту, ліво-радикальні угрупування вирішили провести так званий «Марш рівності» у Києві. Захід планували провести попри звернення військовослужбовців не робити так званий «Марш рівності» під час дії воєнного стану. Такі звернення у листах були направлені столичній владі та адміністрації за декілька днів до проведення цього заходу. Також перед проведенням «Прайду» відбувся протест військовослужбовців, християн, ветеранів, представників просімейних організацій біля КМДА з вимогою відреагувати на ці звернення та не допустити проведення лгбт-заходів. Гомосексуалістами також була проігнорована заборона на проведення масових заходів під час дії воєнного стану.
- В підсумку перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, напередодні подій 16 червня, ввечері, публічно констатував проведення так званого «Маршу рівності». Він закликав людей підтримати його і не чинити жодного спротиву. Таким чином, своїми діями Поворозник обурив суспільну думку, в тому числі військових та ветеранів.
Свою підтримку лгбт-угрупуванню заступник голови КМДА задекларував на свої сторінці у Facebook: «Завтра у столиці відбудеться Марш Рівності КиївПрайд. У заході візьмуть участь представники дипломатичних місій, політики іноземних держав, представники міжнародних організацій, міжнародні спостерігачі, активісти, громадськість.
Останніми днями в медіапросторі багато інформації про цей захід. Як від організаторів та тих, хто їх підтримує. Так і від тих, хто рішуче, інколи навіть занадто, налаштовані проти.
На зустрічі з організаторами я не раз наголошував, що головне завдання — забезпечити безпеку усім. Власне через те, що метро — обʼєкт критичної інфраструктури з подвійним призначенням, бо слугує й укриттям, і складність забезпечення заходів безпеки місто не рекомендувало проводити марш в метро. І я вдячний організаторам, що дослухалися.
Тож закликаю киян та гостей міста продемонструвати свою толерантність до всіх людей, незалежно від гендеру, сексуальної орієнтації, національності, віросповідання, кольору шкіри, фізичного стану, поглядів тощо. Бо Марш Рівності це, насамперед, про права людини і про право кожного з нас залишатись собою».
- У грудні 2021 року будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили кольорами лгбт-символіки. Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник підтримав акцію у відповідній публікації на офіційному сайті столичної влади. Публікація містила його цитату, в якій він виражав підтримку ЛГБТ-ідей та зазначав, що «визнання … цієї рівності веде людей до свободи, взаємоповаги та миру». Таким чином, перший заступник голови КМДА здійснив політичний акт публічної підтримки концепції лгбт-угрупування. Зазначена концепція, перш за все, спрямована на руйнацію традиційних світоглядних орієнтирів та зазіхання на концепцію природної традиційної сім’ї.