2018
26-27 січня Київ
Християнський громадянський форум
місія та мета
Через нових лідерів та управлінців утвердити авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращий базис для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства. Наша спільна мета – об’єднавшись, напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні.
ДЛЯ КОГО
Для кожного, хто поділяє місію і мету Форуму – без залежності від конфесійної приналежності і партійних поглядів.
У тому числі запрошуються:
 • • державні службовці;
 • • політичні діячі (депутати всіх рівнів, міські/сільські/селищні голови);
 • • громадські діячі;
 • • лідери просімейного руху.
напрямки і теми
Громадянська платформа
інфраструктура змін, алгоритм перетворень
 • • Адвокація вічних цінностей через громадський сектор
 • • Права віруючих громадян у позацерковному контексті
 • • Інструменти, механізми і ресурси для ефективної роботи
Політика, влада, право
державотворення, місцеве самоврядування
 • • Об’єднані територіальні громади: нова форма для нового змісту
 • • Важливі зміни до законодавства про місцеві громади і вибори
 • • Віруючі люди у владі і політиці: етичні принципи і високий професіоналізм
Сімейний
рух
особиста практика, суспільна традиція, законодавство
 • • Інститут сім’ї як об’єкт для агресії: як захистити найцінні
 • • Організація і проведення вуличних сімейних фестивалів у 2018 році
 • • Формування проактивної стратегії та затвердження плану заходів
ПРОМОВЦІ
Оксана Білозір
Міністр культури і мистецтв України (2005), народний депутат України
У 2004-2005 очолювала «Соціально-християнську партію».
У 2005 обіймала посаду Міністра культури і мистецтв України.
З 2006-2012 обирається народним депутатом Верховної ради України V, VI скликання, член фракції «Наша Україна».
В цей час очолює Підкомітет з питань міжпарламентських зв'язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Є членом Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи, керівником депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Канадою, Кореєю і Пакистаном, співголовою депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща.
У 2014 брала участь в «АТО», була волонтером-переговірником, спільно з антитерористичний центром при СБУ, займалася пошуком військовополонених і процесом переговорів про їх обмін.
У 2016 знову обрана народним депутатом Верховної Ради України VII скликання, в складі списку «Блоку Петра Порошенка« Солідарність». 

Співогранізатор Національного молитовного сніданку.

Віталій Грень
Керівник юридичного департаменту політичної партії «Українське об’єднання патріотів-УКРОП»

Юрист. Громадський діяч. Голова правління ГС «Наше право», БО «Благодійний фонд «Фундація добра», засновник та член правління ГО «Асоціація християн-юристів України».
Консультант Голови Всеукраїнського союзу Церков Євангельських християн-баптистів з юридичних питань.

У 2015 -2016 рр. був уповноваженим представником кандидата на пост Президента України у ЦВК з правом дорадчого голосу – Ольги Богомолець. На громадських засадах керує юридичною службою Всеукраїнської профспілки «ВОСТ».

Максим Слободян
Депутат Фастівської міської ради

Спільно з відділом економіки Фастівської міської ради, а також за сприяння Фундації «Східна Європа» розробив Положення і програму «Громадського бюджету». А також, склав положення про систему електронних петицій. Виступав за створення у місті Молодіжного коворкінгового центру. Був співавтором Проекту «Фастів-місто квітів», який здобув перемогу в конкурсі від Ради Європи і отримав найвищу нагороду.

Олександр Мазурчак
Перший заступник Міністра з питань ЖКГ України (2008-2010), перший заступник голови КМДА (2010-2013)

У період 1997-2007 рр. обіймав посаду міського голови Кам’янець-Подільського. Заступник, перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України у 2008-2010 рр. З 2010-2013 рр. є першим заступником голови КМДА. Виконує обов’язки голови Печерської РДА в місті Києві (2013-2014рр.). Перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України (2014-2015рр.). Співголова політичної партії “Наш край”.

Руслан Рохов
Засновник «Школи мерів»

Керує програмою «Школа мерів» – освітнього проекту ГО «Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля». Стратегічний консультант в рамках проекту «Посилення участі громадян у розвитку міста в регіонах України». Був помічником Миколаївського міського голови, відповідав за розвиток інституційної спроможності виконавчого комітету Миколаївської міської ради, роботу з донорами та за міжнародну співпрацю. У 2016 за підтримки компаній Deloitte Ukraine, GfK Ukraine, Baker Tilly та Центру економічних стратегій реалізував проект City Progress Index. Має досвід консультанта аграрних компаній в сфері інвестування в корпоративні права сільськогосподарських підприємств.

Дмитро Матюхін
Голова Запорізької громадської організації «Міський центр допомоги»

Очолює Громадську організацію «Міський центр допомоги» в Запоріжжі, якою започатковано та підтримується безліч успішних програм, в першу чергу це допомога ВПО, дітям та людям похилого віку, мешканцям Донецької та Луганської областей. Відкрито кілька реабілітаційних центрів для людей, які потрапили в різні види залежностей.

В результаті, близько 2000 сім’ям переселенців надано різну допомогу. Населенню прифронтових міст доставлено продуктові набори, засоби особистої гігієни, засоби для знезараження води в екстремальних умовах проживання. Здійснено проект допомоги багатодітним сім’ям з числа ВПО. Реалізована гуманітарна та продуктова допомога військовим в прифронтових зонах. Надано фінансову та продуктову допомогу сім’ям військовослужбовців, які втратили годувальника в результаті військових дій на Донбасі.
Організовано відпочинок дітей у таборах.

Координує проведення одного з наймасштабніших вуличних сімейних фестивалів в Україні. Має унікальний досвід реалізації цього проекту спільно з місцевою владою.

Впродовж 10 років обіймає посаду генерального директора сільскогосподарського підприємства “Сельвеста”. Керує відділом соціального служіння Всеукраїнського об’єднання ЄХБ.

Руслан Кухарчук
Голова руху «Всі разом!», президент Асоціації «Новомедіа»

Журналіст, громадський діяч. Реалізує проекти в сфері адвокації та захисту християнських цінностей у позацерковному контексті. Ініціатор всеукраїнської кампанії в сфері суспільного лідерства і державних перетворень, яка складається з трьох рівнів: Форум, Сесії та Кабінет. Мета – напрацювати і реалізувати бачення кращих перетворень в Україні. Очолює Асоціацію журналістів «Новомедіа» та оргкомітет щорічного міжнародного Новомедіа Форуму. Автор двох книг – «Десятка» і «Мандат». Співавтор і редактор книги «Новий журналіст».

Роман Полікровський
Міський голова Збаража

Співзасновник та керівник Тернопільської обласної благодійної організації «Дім Милосердя».

Обраний головою постійної комісії з питань духовності, культури, мистецтва та національного відродження Збаразької районної ради. Сприяв прийняттю рішення «Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» та підписав Угоду мерів.

Кардинально змінив підхід в розпорядженні майном комунальної власності, земельного та водних ресурсів, робіт соціальної сфери. Відлагодив міцну співпрацю зі Збаразькою районною державною адміністрацією та Збаразькою районною радою. Відновив співпрацю з польськими містами-побратимами Глубчіце і Любомеж а також налагодив партнерство з польськими містами Болеславець і Замость.

В 2015 році з рук Архієпископа Митрополита Львівського Римсько-католицької Церкви Мечислава Мокшицького отримав медаль Ладіслава Керніцького, нагороджений Грамотою Верховної ради України та Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

 

Олег Олійник
Пастор церкви "Нове життя", голова ГО "Моє покоління"
Пастор церкви "Нове життя" у Краматорську Донецької області, керівник ГО "Моє покоління". 
Діяльність організації спрямована на різного роду допомогу молоді та сім'ям, включаючи неформальну освіту. Пріоритетом в освітньому напрямку - є проведення семінарів, тренінгів, психологічних консультацій з сімейної тематики. Особливо актуальності цей напрямок роботи набув з 2014 року, коли на сході України почалися бойові дії, що негативним чином відбилося на соціально-психологічному стані сімей. Відсоток розлучень в Донецькій області зріс з 70% до 80%. Тому, по-перше, було організовано безкоштовне консультування кризового психолога дорослих і дітей, які пережили травму війни.
По-друге, з кінця 2014 року з ініціативи пана Олега в Краматорську була відкрита Школа подружнього життя, діяльність якої на сьогоднішній день поширюється на багато міст Донецької області і за її межами. Її метою стало навчання принципам побудови щасливих стосунків у шлюбі для всіх бажаючих. Поширення Шкіл подружнього життя в області відбувається в тісній співпраці з Управлінням у справах сім'ї та молоді, Департаментом освіти і підрозділом Управління юстиції, відповідальної за реєстрацію актів цивільного стану Донецької облдержадміністрації.
У 2017 році були проведені тренінги з підготовки фахівців-тренерів для організації і розвитку шкіл подружнього життя в Донецькій області і в Дніпрі. Тільки за 2017 рік Школу подружнього життя в Донецькій області пройшли близько 1000 чоловік, а ще 1600 студентів і батькам школярів була презентована робота Шкіл подружнього життя. Проект реалізується в стаціонарній школі, куди здійснюється набір бажаючих, а також в школах для старшокласників, в вузах для студентів, на молодіжних платформах для молоді міста.
У 2018 року також заплановано тренінги в інших областях України, на яких учасники отримають необхідні знання щодо відкриття та розвитку шкіл подружнього життя в своєму місті. Також запланований тренінг для навчання представників з усіх областей України.
Стів Вебер
Президент «Асоціація «Еммануїл», регіональний директор CBN у СНД

Президент Асоціації «Еммануїл», голова правління Альянсу «Україна без сиріт», генератор багатьох громадських ініціатив. Очолює оргкомітет Глобального лідерського саміту в Україні і є регіональним директором корпорації «Християнська мовна мережа» (Christian Broadcasting Network) в СНД. Ініціатор руху «Територія відповідальності»
Стів Вебер вважає, що для того, щоб побачити зміни і відродження в суспільстві, люди повинні підкоритися Богу і служити іншим.

Роман Аблязов
Керівник проектів Громадянського руху «Всі разом!»

Координує Національну кампанію розвитку лідерів та управлінців для суспільних і державних перетворень на основі християнських цінностей. Кампанія реалізована вже в 7 обласних центрах України і об’єднала близько 1000 учасників. В рамках цього проекту створена спільнота Кабінету експертів, яка покликана генерувати нові ідеї і реалізувати найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень.

Елеонора Дібрівна
Юрист Громадянського руху «Всі разом!»

Здійснює системний моніторинг законодавства та законодавчих ініціатив в сімейно-правовому полі. Реалізує стратегію в сфері захисту інституту сім’ї. Автор статей на «Ліга: Закон», «Українська правда». Співавтор брошури «В Україні вирізають сім’ю!», яка вийшла накладом 13000 примірників і поширюється по всій країні.

Олександр Яковлев
Міський голова Скадовська

Член Громадської ради при Скадовській РДА. Очільник Громадської організації  “Мир дому”. Лідер Скадовської групи тренерів Всеукраїнської благодійної організації “АСЕТ”, тренер просвітницького курсу “Університет здорової молоді”. Член політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Обраний міським головою Скадовська.

*Пул спікерів Форуму постійно збільшується. Слідкуйте за оновленнями.
Якщо Ви також бажаєте поділитися власним успішним досвідом, будь ласка, повідомте про це через реєстраційну форму.